flash diskime hiçbir dosya atamıyorum hedef salt okunur hatası!

Başlatan brhmc64, 02 Mayıs 2014 - 21:58:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

brhmc64

arkadaşlar ubuntuyu kaldırmaktan vazgeçtim öğrenmek için çabalıyorum fakat usbye işletim sistemi kurmuştum silemedim gittim internet kafeye sildim sistemi fat32 olarak biçimlendirdim eve geldim tamam silinmiş fakat hiçbir dosya atamıyorum

hata aynen şu:

"3E37-87E8" içine kopyalama işlemi sırasında hata oluştu.

Hedef salt okunur.

Ya ne lanet olası bir sistem çözemedim, çok seviyorum ama böyle sorunlar çıkarıyosa çekeceğimiz var.

7hr33l3t73r

dc -e '[q]sa[ln0=aln256%Pln256/snlbx]sb207356256404211981204295703670388snlbxq'
https://www.getgnu.org/gnulinux/gnulinux-ipuclari/nasil-akillica-soru-sorulur.html

meda

Hataları ya da sistemle ilgili bilmediğin şeyleri öğrenmeye çalışarak öğrenir bir süre sonra sorunlarını kendin çözmeye başlarsın.Gelelim problemine Yazılım Merkezinden Gparted uygulamasını kurup disk ile ilgili bir çok şeyi yapabilirsin.Format,onarma,bölümlendirme tablosu vs ...
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

heartsmagic

Alıntı yapılan: brhmc64 - 02 Mayıs 2014 - 21:58:31
Ya ne lanet olası bir sistem çözemedim, çok seviyorum ama böyle sorunlar çıkarıyosa çekeceğimiz var.

Sorun o "lanet olası" dediğin sistemden dolayı değil de, internet kafedeki "cici ve şeker" sistemden belleğine bulaşmış bir virüsten dolayı olmuş olabilir mi?

Not0: Soru sorduğuma bakma, forumda arama yaparsan ne demek istediğimi anlarsın.
Not1: Ubuntu veya Linux adına insanların sana yardım ettiği gönüllü bir ortamda onların sevdiği sistem hakkında henüz emin olmadan "lanet" gibi ifadeler kullanma.
Not2: Bu türdeki ilk yorumun da değil: https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=43273.0
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.