wubi.exe ile Xubuntu kurulum problemi

Başlatan erkin0007, 16 Nisan 2014 - 20:45:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erkin0007

merhabalar.p4 işlemcili eski bir bilgisayarım var daha önce bu bilgisayara wubi ile xubuntu kurup kullanabilmiştim.şimdi aynı şeyleri deniyorum.wubi indirmeyi tamamladıkdan sonra bilgisayarı baştan başlatıyorum ve xubuntu görsel kurulum ekranı geliyor(xubuntuyu ilk başta safe graphic mode da başlatmassam bu kuruluma geçemiyorum bi türlü)sonra tekrar bilgisayar baştan başlıyor ve xubuntu açılış ekranı geldikden sonra direk tam ekran consol geliyor .benden kullanıcı adı ve şifremi istiyor bunları girdikden sonra bi değişiklik olmuyor bu konu hakkında önerilenleri uyguladım fakat olumlu bir yanıt alamadım.neler yapabilirim?

guopx

Sevdiklerine sevdiğini söyle çok geç olmadan.

erkin0007

sürüm belirtmedim .wubi programından xubuntuyu seçtim

heartsmagic

Eğer son sürümü falan kurmaya çalışıyorsa sorun yapacaktır, son sürümlerin Wubi desteği yok. Gerçek kurulum öneririm, eğer makine eskiyse xubuntu ya da lubuntu deneyebilirsin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

erkin0007

lubuntuda xubuntuda denedim.ikisindede wubide denedim.tam ekran konsolda başladı kullanıcı adı ve şifremi sordu sadece.sonra lubuntu için gerçek kurulum yaptım.yine konsoldan başladı.wubi ile ubuntu kurdum o oldu fakat ubuntu baya kasıyor benim bilgisayarımda.kullanılacak gibi değil

heartsmagic

Gerçek kurulumlardaki sorunları irdeleyebiliriz fakat Wubi kurulumlarını tam anlamıyla zor irdeliyoruz. Kaldı ki söylediğim gibi Wubi'nin yeni sürümler için desteği yok. Önerim 14.04 Lubuntu sürümünü deneyip, sorun yaşaman durumunda forumda başlık açmandır. Hâlâ hangi sürümü denediğini yazmamışsın örneğin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.