tavsiye notebook fiyatı

Başlatan ginraj, 24 Mart 2014 - 16:47:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ginraj

Öncelikle konuyu tam olarak nereye açacağıma karar veremedim yanlış yere açmışsam özür dilerim.
şu an elimde bir tane hp xm706ea bilgisayar var gerçekten çok temiz kullandım ama garanti süresi doldu. arkadaşım bu bilgisayarı almak istiyor bilgisayarın sizce değeri nedir?
ayrıntılı bilgisayar özellikleri

http://www.istanbulbilisim.com.tr/pavilion-dv3-4150st-xm706ea-hp-dunyasi-fiyatlari-kampanyali-laptoplar-en-ucuz-dizustu-bilgisayar-modelleri-firsatlari-notebook-taksit-avantajlari,22117.html

İyi çalışmalar

D@bbe

max: 300TL
min: 150TL 
pazarlık payada 450TL eder...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

ginraj

him çok düşük bence söylediğiniz fiyat

matrax_41

Bilgisayar alış satışıyla ilgilenenler dışında kimse sana nokta atış cevap veremez.  Sahibinden gittigidiyor vb... sitelerde benzer donanımlı bilgisayarlara bakıp kendi fiyatını oluşturman en iyisi.

ginraj

plazma

ek olarak şimdi satan için malı herzaman değerlidir ne kadar fiyat verilmesi gerktiğine gene siz karar vereceksiniz kaldı ki alan ucuza satanda pahalıya satmak ister :D arkadaşında dediği gibi sahibinden donanımhaber gittigiyor gibi sitelerde aynısı olmasada özellik olarak yakın bilgisayarlar bakın oturup ortak bir yerde buluşun alacak kişi ilede.

ginraj

@plazma ama 150 - 300 arası sizce de çok düşük değil mi

plazma

Alıntı yapılan: drockzula - 25 Mart 2014 - 22:21:15
@plazma ama 150 - 300 arası sizce de çok düşük değil mi

ben fiyat vermedim farkındaysanız :D o kısım size kalmış dediğim gibi.

ginraj

@empax çok teşekkür ederim.
@plazma haklısın (: