[Çözüldü] Metro last light

Başlatan Anizm, 23 Mart 2014 - 14:49:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anizm

Arkadaşlar Linux desteği olan bir oyunu ( Metro last ligt) indirmek için nereyi kullanabilirim,ayrıca illa steamdan mı indirmek zorudayım tarayıcıdan bulamazmıyım ?

guopx

Yasal olarak türkiyede steam dışında pek seçenek yok gibi görünüyor http://enterthemetro.com/us/pre_order/us/
İndirime girmesini bekleyebilirsiniz. Ben 12 dolara almıştım.
Sevdiklerine sevdiğini söyle çok geç olmadan.

Anizm

Linuxta çalışıyor mu ?

guopx

Çalışıyor tabii ki. Ama performansı ekran kartınıza bağlı ve sürücülerin düzgün çalışması gerekli.
Sevdiklerine sevdiğini söyle çok geç olmadan.

Anizm

Peki steam dışında internetten indiremez miyim ?

empax

Alıntı yapılan: AnizmPeki steam dışında internetten indiremez miyim ?
Bunun için farklı sitelere bakmanız gerekiyor, burada bulabileceğinizi sanmıyorum.
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

Anizm

Anladım yani steam'a para vermek de zoruma gidiyor doğrusu :D
internetten linux için indirirken farklı bir şey yapmama gerek yok değil mi ?

KemalALKIN

Windows için korsan sürümü var onu wine ile deneyebilirsin ancak sorun yaşabilirsin. Linux için olanın ise aradığın korsan sürümü yoktur. Parayı veren metroyu kapar :D.
www.tckemal.ist

Anizm

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 23 Mart 2014 - 19:31:51
Windows için korsan sürümü var onu wine ile deneyebilirsin ancak sorun yaşabilirsin. Linux için olanın ise aradığın korsan sürümü yoktur. Parayı veren metroyu kapar :D.

Windows için olanları denedim olmadı   :'(
2gb ram var sanal makine kursam sağlam oynarmıyım acaba?

Deadpool

Moralinizi bozmak istemem ancak 2 gb ram ile sanal makineyi bırakın normal sisteminizde zor oynarsınız metro last light'ı:). Aynı zamanda windows üzerindeki eski alışkanlıklarınızı da değiştirin derim en azından linux üzerinde de bir oyuncu kitlesi olduğunu göstermek adına bütçenize uygun oyunları para verip almanızı öneririm.

Anizm

:'( Moralim bozurlu mu hiç :D tamam teşekkür ederim (: