[Çözüldü] Teamspeak 3 ana seckeye tasimak

Başlatan plazma, 17 Şubat 2014 - 20:46:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

plazma

TS 3 kurdum ben fakat indirilenler klasorune kuruldu oradan komut ile calistiriyorum ama normal ana seckedeki programlarin oldugu kisma nasil alirim/tasirim onu ?

[eklenti yönetici tarafından silindi]

ekremsenturk

cd indirilenler

sudo ./install-crossover-13.1.0.bin

Yukarıdaki komutları bir dene.

sem

Konunun yanlış bölüme açılmış gibi duruyor. Programlama ile ilgisi varsa ben yanılıyorum sanırım?
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

krwlng

@plazma, uygulamayı normal olarak çalıştırıp, ana seçkede uygulama simgesi çıkınca bu simge üzerinde sağ tıklayıp "Başlatıcıya sabitle" seçeneğine tıklayıp deneyebilirsiniz, bu her zaman işe yaramaz, sabitlediğiniz kısayol bazen çalışmaz, deneyip sonucu bildirirsiniz. Bu arada sem0900'un söylediği gibi konunun yeri burası değil.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

plazma

ben programlamayi programlar diye okumusum yorgunluktan kusura bakmayin, uygulamayi acip baktigimda son calistirilan uyglamarada gelmiyor ana seçkede aramada da çıkmıyor TS3.  Ekrem hocam crossover degil dosya "TeamSpeak3-Client-linux_amd64-3.0.13.1.run" onu denedim dedginiz sekilde olmadi malesef.

indirilenlerin icinde acik halde olan klasorun ici boyle cift tiklayinca calisiyor ama kisyaol vs yok dedigim gibi ana seçkedede aratinca yok malesef.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

krwlng

Yazılım merkezinden "alacarte" kurun sonra açıp yeni menü öğesi olarak çalıştırılabilir dosyayı ve ikonu seçip kaydedin, Ana seçkede çıkması gerekiyor artık. Ayrıca ilk belirttiğim şekilde çift tıklayıp uygulamayı çalıştırınca unity sol uygulama menüsünde uygulama açılır, ona sağ tıklayıp "başlatıcıya sabitle" seçeneğini seçerek başlatıcı kısayolu oluşturmuş olursunuz.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

plazma

guopx

Sevdiklerine sevdiğini söyle çok geç olmadan.