Yeni Ubuntu (8.10 intrepid ibex) CD'leri siparişi başlamış.

Başlatan ironic, 21 Ekim 2008 - 17:35:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

btermeli

benim cdler ayin 3unde onaylanmis bakalim ne kadar zamanda gelecek.
Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

Amd

Bende sipariş vereyim dedim. Benden e-mail ve şifre sordu? E-mail işi kolay da bu şifre neyin şifresi? bilen var mı? Sipraiş veremedim.

Exodus

Alıntı yapılan: taliban - 11 Kasım 2008 - 11:06:39
Bende sipariş vereyim dedim. Benden e-mail ve şifre sordu? E-mail işi kolay da bu şifre neyin şifresi? bilen var mı? Sipraiş veremedim.
Siparis vermen icin uye olman gerekiyor ;)
Arch Linux FTW!

hslinux

Bugün itibariyle ubuntu cd`im geldi. Sitede 64 bit secenegi halen yok nedenini bilen varmi artik 64 bit göndermiyorlar mi acaba ? Gelen cd de ubuntu sadece 8.10 Desktop edition yaziyor bit ile ilgili bilgilendirme yok, takinca i386 oldugunu anliyorsunuz.

ironic

Gözünüz aydın.  :) Benim CD ler henüz gelmedi.

Bildiğim kadarıyla yeni sürümlerde önce 32 bit dağıtılıyor. Daha sonra da 64 bit içinde istekler alınıyor. Bende 64 bit isteyeceğim bakalım.

tufan scothbrite

An itibariyle güzelim cdlerime kavuşmuş bulunuyorum. Çok ama çok mutluyum.

FUBU

btermeli

Ya benimkiler niye gelmedi mi? Bir de yakin olacagiz, gonderin kardesim cdlerimi. :)
Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

FUBU

valla benimkiler tam 1 ayda geldi sanırım.
çünkü 8.10 un çıkmasına 2-3 gün vardı. preorder lar başlamıştı. istedim 1 cd.
bugün geldi..
ankaraya

ironic

Ben postaneden aldım.  :) bir iş için postaneye gitmiştim işim çabuk bitince CD leri de sorayım dedim. O gün de son günmüş   almasam geri  iade edilecekmiş.  ;)

Ev no zarfta gözükmemiş. Ubuntu sitesinde ev no'sunu bir alt satıra yazmıştım geçmemişler. 

sephiroth

Alıntı yapılan: ironic - 28 Ekim 2008 - 22:44:08
Alıntı yapılan: mbt28 - 28 Ekim 2008 - 21:24:53
Alıntı yapılan: Sypro - 21 Ekim 2008 - 18:35:39
Bunlar önsiparişler. 9 gün sonra değiltirebilirler sipariş sayfasını. Belli olmaz.
Spyro banada sticker ve orjinal cd yardımı yaparsın artık :) .

ücretsiz sticker almak için ;

Atila Sendil
TUPRAS Gn.Md.
Bilgi Sistemleri Md.
Korfez / Kocaeli

http://system76.com/article_info.php?articles_id=9

Verdiğim adresteki kişiye içinde tekrar size gönderilmek üzere pul yapıştırılmış zarfı gönderirseniz Atila Bey size gönderiyor.

Bende tam bu konuya deginecektim,sadece gonderen ve alici ismi ve pul yeterli sanirim, bos zarfimizin ici stickerlar ile dolup geri bize donecektir :) hayalim bu.. hehe dogru mudur?
xp home & Ubuntu netbook