Akıllı tahta yazılım sorunu

Başlatan osmanogretmen, 06 Şubat 2014 - 12:55:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

osmanogretmen

M&I Touch marka akıllı tahtam var.  Rio Touch_Server yazılımıyla çalışıyor. Önceden Windows Vista ile sorunsuz çalışıyordu. Windows 7'ye geçince yazılım çalışmadı. Ancak İnover yazılımını yükledim. Bu iki yazılım birlikte çalışarak akıllı tahtamı kullanmaya devam ettim, Ta ki Windows 8 işletim sistemli bilgisayar alana kadar. 3 - 4 aydır akıllı tahtamı kullanamıyorum. Çünkü yazılımımı tanımıyor. Rio Touch_Server yazılımı kurulmamış diyor. İnover'in Windows 7 ile çalışan yazılımını kurmaya çalışıyorum kurulum yarıda kesilip kurulum geri alınıyor. Anlayacağınız usb ile çalışan (şimdi akyazı şirketi satışını yapıyor) akıllı tahtamı kullanamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Uyumluluk denedim, Firmayı aradım , Windows şirketiyle yazıştım ama bir çare bulamadım.

osmanogretmen

Bir yol göstereceğinize inanıyorum.

osmanogretmen

Teşekkürler.

osmanogretmen

Teşekürler

guopx

@osmanogretmen
Anladığım kadarı ile windows ile ilgili bir sorununuz var ancak burası ubuntu ve linux tabanlı işletim sistemleri ile ilgili bir forum.
Malesef bu konunun yeri burası değil.
Sevdiklerine sevdiğini söyle çok geç olmadan.

osmanogretmen

Teşekkür ederim. Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

guopx

@osmanogretmen
Önceki iletilerinizin birkaçını birleştirdim ve "Diğer donanımlar" bölümüne taşıdım. Bir konu için bir başlık açın lütfen.
Konu ile ilgili birçok windows forumundan veya tahta modelini google'dan araştırarak bilgi alabilirsiniz.
Sevdiklerine sevdiğini söyle çok geç olmadan.