xubuntu wubi kurulum sorunu

Başlatan TayfunBasoglu, 30 Ocak 2014 - 13:35:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TayfunBasoglu

Selamlar.
Eskiden zaten xubuntu kullanıyordum, gene aynı şekilde windows xp yanına wubi kullanarak kurmuştum.Şimdi tekrar xp'nin yanına wubi ile xubuntu kurmak istedim.Gerekli ayarları ayarları yaptıktan sonra bilgisayarın açılışında xubuntu'yu seçtikten sonra işte paketler doğrulanıyor vs gibi bir pencere çıkıyor.Yaklaşık 5-6 dakika sonra bilgisayar kapanıyor.Tekrar xubuntu seçip açmaya çalıştığımda gene pencere geliyor bir şeyler doluyor ve gene kapanıyor.Bunun sebebi ne olabilir ?
My name is Lucifer, please take my hand.

heartsmagic

Ne yazık ki Wubi konularında hatalar ayrıntıya bindirilemediği için yardımcı olmak zor. Hangi sürüm bu, son sürüm değildir umarım zira son sürümlerde Wubi desteği yok.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

TayfunBasoglu

wubi ile xubuntu 12.04 kurmaya çalışmıştım ama dediğim gibi sürekli tekrar tekrar kapanıyordu.Bende başka bir bilgisayarda usb'ye xubuntu 13.10 attım demin onun kurulumunu yaptım.windows yerine seçeneğini seçtim ama d'deki her şeyim silinmiş.Direk kurulum olayına biraz yabancıyım.Biraz buna üzüldüm ama şu an xubuntu'ma kavuştum ^^

heartsmagic

Üzüldüm verilerini kaybetmene. Tüm diski kullandıysan silmiştir o bölümü de. Tam olarak hangi seçeneği kullandın kurulum aşamasında?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

TayfunBasoglu

Eskiden kalma bir windows vardı onun yerine kur dedim.Windows c'de ama d'yi de temizleyip ikisini birleştirmiş, xubuntu'yu oraya kurmuş.Neyse en azından artık mutluyum ^^