[Çözüldü] last fm i amarok veya başka bir oynatıcı da dinleme

Başlatan ironic, 07 Eylül 2008 - 20:43:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ironic

Last fm i çoğu zaman duyardım. ama pek ligilenmiyordum ta ki ff nin fire fm eklentisini kullanana kadar... :) ff haricinde
bu radyoyu bir magnatune , jamendo gibi amarok ya da rhytmbox a ekleyebileceğimiz bir eklenti mevcut mu? (amarok tercihimdir )

olaki

Merhaba..
Amarok > tercihler de best fm seçeneği var..

ironic

Pardon.  Menüler altında last fm varmış. Teşekkürler.

fotomusa

Arkadaşlar amarok ta sorunsuzca last fm i dinleyebiliyorum fakat benim ubuntudaki fovori müzik çalarım exaile. O nedenle last fmi exailede dinlemek istiyorum ama bir türlü beceremedim. hatta menülerinde last fm secenegi var ve oraya kullanıcı adı nı ve şifresini giriyorum ama bir türlü dinlemesini beceremedim. Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.

atomkarinca

Exaile'in henüz Last.fm dinleme desteği yok. Sizin kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz dinlediğiniz müziklerin Last.fm'e iletilmesini sağlayacaktır. Last.fm'in ayrıca bir programı bulunuyor, dinlemek için onu da kullanabilirsiniz (Synaptic'ten bulabilirsiniz).

eldirr

Alıntı yapılan: fotomusa - 19 Ekim 2008 - 12:43:10
Arkadaşlar amarok ta sorunsuzca last fm i dinleyebiliyorum fakat benim ubuntudaki fovori müzik çalarım exaile. O nedenle last fmi exailede dinlemek istiyorum ama bir türlü beceremedim. hatta menülerinde last fm secenegi var ve oraya kullanıcı adı nı ve şifresini giriyorum ama bir türlü dinlemesini beceremedim. Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.

http://www.exaile.org/forum/viewtopic.php?f=4&t=64&p=211&hilit=lastfm#p211

Çok fazla sorun çıkardığı için Last.Fm dinleme olayı 0.2.11 sürümünden sonra Exaile'den kaldırılmış. Sadece dinlediğiniz şarkıları siteye yolluyor snaırım şu an.