Chrome için mavi scrollbar (kaydırma çubuğu) eklentisi v1.1

Başlatan empax, 26 Ocak 2014 - 14:18:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

empax

Google Chrome tarayıcısında sağdaki kaydırma çubuğu kendi arkalan rengine(gri) yakın olduğu için ayırt etmekte zorlanıyordum ve biraz araştırmayla hazırladığım eklentiyi burada paylaşmak istedim.

Resimde de görüldüğü üzre eklenti kaydırma çubuğunun rengini mavi yapıyor.
v1.0

v1.1

Eklenti kurulumu:
Dosyayı indirip arşivden çıkartın.(Versiyon farkları görünümden ibarettir, istediğinize göre seçebilirsiniz.)
>> v1.0 veya v1.1 <<
Tarayıcının uzantılar bölümünden( menüden veya chrome://extensions/ ) geliştirici modunu aktif edip Paketlenmemiş Uzantıyı Yükle butonuna basarak çıkardığımız eklenti klasörünü seçiyoruz.

Ayrıca zevkinize göre eklentinin rengini veya boyutunu değiştirmek isterseniz scrollbar.css dosyasını kurcalaya bilirsiniz, gerekli açıklamalar içerisinde mevcut. Kolay gelsin. :)
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

empax

v.1.1 olarak yeni düzenlenmiş versiyonunu da eklenmiştir.

Belirtmek isterim ki güvenlik konusunda bir çekingeniz olmasın, zaten .src uzantılı paketlenmiş eklenti dosyası yerine arşiv olarak paylaştım ki içeriğini siz de görün.
Google Web Store'ye eklemek istedim ancak üyelik için 5$ ücret isteniyor. Eğer hali hazırda üyeliği olan biri varsa ve bu konuda yardımcı olmak isterse lütfen irtibata geçsin. :)
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|