[ÇÖZÜLDÜ] Ubuntu 13.10 Kurulumda Hata

Başlatan darklm015, 19 Ocak 2014 - 18:34:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darklm015

Yukarıdaki Resimdede Gördüğünüz Gibi Usb Üzerinden Kuruluma Başlamak İçin İnternet Ayarlarını Yaptıgım Vakit Şu Hatayı Alıyorum.

Dil Seçimi Yaptıktan sonra İnternete Bağlanmak İçin Pencere Geliyor O Pencereye İnternet Şifremi Giriyorum Bağlandı Dedikten Sonra Diğer Resimdeki Hatayı Veriyor Çözümü Ne Olabilir Yazılım Dosyasını (.iso'yu) Kendi Sitesinden İndirdim Usb'yede Boot'u "unıversalusb" Programı İle Gerçekleştirdim Boot ederken Herhangi Bir Sorunla Karşılaşmadım Taki Kurulumda Bu Hatayı Alıncaya Kadar..

Sizlerin Yardımlarınızı Bekliyorum Şimdiden Teşekkür Ederim...  :-[  :-[

krwlng

Tavsiye olarak, iso dosyasının md5 kontrolünü yapmanızı, disk kalıbını ubuntu üzerinde kendi uygulaması ile, windows üzerinde "lili" uygulaması ile yazdırmanızı, kurulum bitmeden önce internete bağlanmamanızı (bende sorun çıkarmıştı) önerebilirim.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

darklm015

Yorumunuzu Görmeden Sorunu Çözdüm Genede Teşekkürler Cevap Verdiğiniz İçin İnternete Baglanmaya Çalıştıgım İçin hata Veriyormuş Sorun Çözüldü.

heartsmagic

@darklm015, ufak bir iki ricamız olacak. Forumdaki başlıklarımızda "lütfen yardım gibi ifadeler" ve yazılarımızın tümünde renkli, koyu harfler kullanmıyoruz. Bir de Türkçe konusuna biraz özen gösterirsen seviniriz. Her kelimeye büyük harfle başlamak okunabilirliği bozuyor, Türkçe'ye de uymuyor.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.