Miniclip

Başlatan karaca, 10 Ocak 2014 - 02:51:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

karaca

Miniclip sitesinde "8 ball pool multiplayer" diye canlı oynanan bilardo oyunu var, bu oyun mozilla'da, chromium'da açılmıyor, fakat
diğer oyunlar açılıyor, chrome' da ise böyle bir sorun yok, Miniclip sitesine tarzan'ca da olsa bir şeyler yazdım ama cevap filan gelmedi, bu arada bu oyun Shockwave Player istemiyor, düz flash player yetiyor, yazılım merkezinden, "adobe flashplugin", "flashplugin - installer",   
"mint - flashplugin - steam", "adobe - flash -properties" kurdum işe yaramadı, gerçi oyunu chrome'da  oynuyorum ama  mozilla'da, chromium'da açılmaması kafama takıldı, şu an Linux Mint16 kullanıyorum, daha önce ubuntu'da aynı şeyleri yaşamıştım. teşekkürler.

heartsmagic

Sorun Flash sürümü demek ki. Chrome güncel sürücüleri barındırıyor, Firefox ise artık barındırmıyor zira Flash Linux sürümünü dağıtmayı bıraktı. Chromium da sistemdeki sürümü kullanıyordur. Chromium için Pepper Flash yöntemi mevcut. Chrome içinden Flash'ı çıkartıp kuruyor ancak Mozilla tarafı bu konuda destek vermiyor: https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=729481
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

mustang102030

miniclip oyunlarinda flash deil unity kullaniyor

if

@mustang102030, iletilerinizi imlâya riayet ederek yazın lütfen.

Oyunun çalışması için flash kurduğunuzu anlatıyorsunuz sonra Unity diye bir şeyden bahsediyorsunuz?

heartsmagic

Oyun gayet Flash tabanlı gibi. Unity'nin alt yapısını bilmiyorum ama oyuna girince ayarlarda Flash görülüyor rahatlıkla. Ayırca şunu da belirteyim, son sürüm Chrome ile rahatlıkla açıp oyun oynayabildim.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.