Masaüstü garipleşti?

Başlatan linuxsever, 04 Nisan 2008 - 09:57:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

linuxsever

arkadaşlar ben nvidia kart kullanıyorum .Yükledim açtım bir de baktım ki her sayfanın en üstünde çıkan kapatma sekmesi kaybolmuş.Uç birime bastığımda beyaz bi sayfa beliriyor en solda yardım edin lütfen!! >:(

düzeltme: lütfen Türkçeyi dikkatli kullanalım

munirekinci

Panel mi kaybolmuş? Sorununu biraz daha ayrıntılı anlatır mısın?

Sypro

[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9938/terminalllam2.th.png[/img]

Şöyle bir şey ise eğer, ekran kartı driverını tekrar kurun. :)

Başıma geldi ordan biliyorum ehe

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

komikimben

arkadasim mustafa yildirim' da ayni sorunu yasamasti. panellere ekle kaldir yaparken kapat butonunu kaldirmisti panelden. sonra tekrar eklediginde o panel tusunun acilan yerinde bilgisayari kapat sekmesi yok olmustu. :S

sorun ekran karti ile degil sanirim. cunku mustafa' nin ki ati idi. kurdugumuzda sorun aynen devam etmisti.

kapatma tusu hala kayip. :D :D :D

heartsmagic

Alıntı yapılan: komikimben - 04 Nisan 2008 - 17:51:03
arkadasim mustafa yildirim' da ayni sorunu yasamasti. panellere ekle kaldir yaparken kapat butonunu kaldirmisti panelden. sonra tekrar eklediginde o panel tusunun acilan yerinde bilgisayari kapat sekmesi yok olmustu. :S

sorun ekran karti ile degil sanirim. cunku mustafa' nin ki ati idi. kurdugumuzda sorun aynen devam etmisti.

kapatma tusu hala kayip. :D :D :D

Her sayfanın en üstünde bulunan kapatma tuşu dediğine göre senin sorunla alakası yok.

Grafik kartı ve dolayısıyla bozuk çalışan bir Compiz-fusion kokusu geliyor burnuma.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

komikimben

evet farkettim. benim arkadasimin sorunu ile alakasi yok ama arkadasin sorununu biliyorum.

compiz ile alakasi var. aslinda kapatma dugmesi gorunmuyor. normalde oldugu yere gelse varmis gibi tiklasa kapatabilecektir. masaustu ayarlarina gidip masaustunu tekrar sadelestirirse kapatma dugmesine kavusabilecektir arkadas.

hasansahin

Sorun devam ediyormu?

Ediyorsa compiz'i disable edip ekran kartınızın sürücüsünü tekrar kurmayı deneyin.
Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.
Albert Einstein.