Yazılım Merkezinde Ücretsiz Uygulamalar Görünmüyor

Başlatan waroi, 02 Ocak 2014 - 15:58:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

waroi

Başlıktan da anlaşıldığı gibi ücretsiz uygulamalar yazılım erkezinde görünmüyor. Şimdi isimyaz gelir diyeceksiniz de ben kategorilere girip oradan bakmayı seven birisi olarak, yazılımların kategorilerin içerlerinde görünebilmelerini istiyorum. Anladığım kadarıyla Ubuntu para kazanmak adına ücretli yazılımları ön plana sunmuş, tamam bu güzel bir şey ama neden ücretsiz olan benim güzel uygulamalarımı köşe bucak saklamış? Bu problemi düzeltmenin bir çaresi varmıdır yoksa canonical'ın kulaklarını mı çınlatalım :)

heartsmagic

Alıntı yapılan: waroi - 02 Ocak 2014 - 15:58:56
Anladığım kadarıyla Ubuntu para kazanmak adına ücretli yazılımları ön plana sunmuş, ...

Hemen bu yargıya neden varıyorsun diye soracaktım, önce gidip bir sıralama kriterine falan bakayım dedim. Ofis kategorisinde Libreoffice'i hiç göremeyince biraz şaşırmadım değil. Sıralama kriteri varsayılan olarak değerlendirmelere göre yapılıyor. İyi tamam öyle bir tercih olsun da, diğer uygulamalar neden listede yok ben de anlamadım. Durum herkeste böyle mi acaba? Kurulu olduğu için midir diye bir iyi niyet beslemekteyim şu an. Zira etrafta pek bir şey bulamadım bu konu hakkında.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.