Şifremi Doğru Yazdığım Halde Hata Veriyor (Recovery de Olmadı)

Başlatan deJAvu26, 31 Aralık 2013 - 18:24:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

deJAvu26

Arkadaşlar lütfen kızmayın bu hatayı ve çözümünü yine bu forumda gördüm ama bana sunduğunuz çözüm bile hata veriyor. Şifremi doğru yazdığım halde hata veriyor bende o recovery falan dediğiniz yöntemi uguluyorum bu sefer de Kimlik Doğrulama Özelliği İşletme Hatası olay şu normalde Root şifresini değiştirdiğim de şifrem "berkaytrrap" tı ben pc kurcalarken yanlışlıkla "berka" diye kullanıcı açtım normal kullanıcım da duruyor (Kurulumu yaparken açtığım) ama yanlışlıkla açtığım "berka" adlı kullanıcıyı yine yanlışlıkla yetkili yaptım sonra bide kilitledim. Ama kilitlerken şifre yazdığımı hatırlamıyorum. Yani "berka" kullanıcısına yetki verirken şifre koymamıştım yada ben öyle hatırlıyorum. Şimdi ise bir şey indirdiğimde şifre istiyor ama yazdığım hiç bir şifreyi kabul etmiyor. Her yerde aynı çözüm sunmuşlar (pc açılırken recoveryden passwd yaz şifreni değiştir) ama ben bu çözümü deneyincede Kimlik doğrulama hatası alıyorum "berkay" adlı kullanıcıya "berkaytrrap" şifresini yazarak hala girebiliyorum ama yönetici "berka" buraya giremiyorum, buyrun resimde bu telefon ile çekebildim.

Genel bölümünede açtım konuyu ama kilitleyemedim lütfen o taraftaki iletimi silin yetkililerim...

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.