çocukları da düşünsek...

Başlatan olaki, 17 Ekim 2008 - 00:16:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

olaki

Selam,
forumda 'çocuklar' için bir bölüm oluştursak...
Benim bir kızım var, onun için oyun/program falan bakınıyorum.
Belki çok işlek olmayabilir ama gelip giden ana/baba ya da ilgilenen teyze/amca... bir şekilde el vererek veritabanı oluşturmuş oluruz.
Ne dersiniz ?..

eren

Forumda oyunlar için zaten bir ana başlık var. Orada oyunlar tanıtılıyor. Çocuklar için oyunlar diye bir başlık açabiliriz.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

olaki

Alıntı yapılan: Eren - 17 Ekim 2008 - 00:18:11
Forumda oyunlar için zaten bir ana başlık var. Orada oyunlar tanıtılıyor. Çocuklar için oyunlar diye bir başlık açabiliriz.

'Oyun' bence çok daraltır gibi...
Eğitim çizim vs programları var, olacaktır da...
Bence 'öteki' bölümünün altında "çocuklar için" diye/gibi bir yer daha doğru.

foma

Güzel bir fikir.Hem google'dan çoçukları için eğitim/gelişim gibi aramalar yapan anne babalarda ubuntu ile tanışır.
Nükleer ile yaşamaya hazır mısın? Çözümsüz atıklara, kazalara, senden gizlenecek olan radyoaktif sızıntılara hazır mısın?
http://nukleer.greenpeace.org/?page=petition

eren

Alıntı yapılan: olaki - 17 Ekim 2008 - 00:33:48
Alıntı yapılan: Eren - 17 Ekim 2008 - 00:18:11

'Oyun' bence çok daraltır gibi...
Eğitim çizim vs programları var, olacaktır da...
Bence 'öteki' bölümünün altında "çocuklar için" diye/gibi bir yer daha doğru.

Açarız sorun değil hatta hemen açayım.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

heartsmagic

Son derece güzel bir düşünce olmuş, hayata geçtiğine çok sevindim. Nasıl oldu da bugüne kadar gözümüzden kaçtı.
Teşekkürler @olaki.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.