".class" Dosyalarını düzenliyebileceğim bir program arıyorum

Başlatan FearLeasTR, 17 Kasım 2013 - 09:39:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

FearLeasTR

Merhaba arkadaşlar  ;D

.class dosyalarını açıp düzeliyebileceğim bir program arıyorum yardımcı olurmusunuz ?

heartsmagic

Herkesin ortak görüşü "java decompiler" kullanman gerektiği yönünde sanki. Java ile daha fazla içli dışlı olan arkadaşlar net cevap verecektir sana. Fakat ben sormak istiyorum, neyi düzenlemek istiyorsun?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

FearLeasTR

Alıntı yapılan: heartsmagic - 18 Kasım 2013 - 11:28:36
Herkesin ortak görüşü "java decompiler" kullanman gerektiği yönünde sanki. Java ile daha fazla içli dışlı olan arkadaşlar net cevap verecektir sana. Fakat ben sormak istiyorum, neyi düzenlemek istiyorsun?

xxx.jar dosyalarındaki .class dosyalarını

heartsmagic

FearLeasTR

Alıntı yapılan: heartsmagic - 20 Kasım 2013 - 13:11:12
İkilik dosyalar bunlar yani?

Dediğinden birşey anlamadım ama yukarda yazdığım gibi java dosyalarının içinde .class diye bir dosya var onu

heartsmagic

Şimdi, .class dosyaları yanlış bilmiyorsam byte code olarak geçiyor ve ikilik gibiler, kısacası ha deyince düzenleyemezmişsin. Benim anladığım budur, "decompiler" önerilerini araştırabilir veya Java'dan anlayan birilerinin önerilerini bekleyebilirsin.

iHakan4s

Tek yolu "decompiler" kullanmak ama ne kadar basarili olursun bilemem.

krwlng

Şahsi görüşüm, yapabileceğiniz tek şey http://jd.benow.ca/ bağlantısındak uygulama gibi bir uygulama ile tresine mühendislik ile dosyayı açmak, fakat açtığınız dosya sadece içeriğindeki bilgileri ihtiva etmez çoğu zaman, farklı kütüphaneler eklenir bu dosyalara, o kütüphanelere erişemediğiniz için çoğu zaman sadece bilgi almak amaçlı görebilirsiniz kaynak kodlarını.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!