Anket İstek ve Önerileriniz

Başlatan heartsmagic, 06 Haziran 2008 - 00:12:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

komikimben

Ben açtım abi. Hatta oy bilem verdim yani  :P

eren

Alıntı yapılan: komikimben - 14 Eylül 2008 - 03:12:53
Ben açtım abi. Hatta oy bilem verdim yani  :P

Tamam taşıdım da bunu sende taşıyabilirdin :D
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

komikimben

Taşımam gerektiğini farkedememişim. Bu kadar yetki ile uçarım ben yav :)

fadike

Kullandığınız GNU/Linux dağıtımının kök dizini için sabit diskinizde ne kadarlık bir yer ayırmaktasınız?

0-5 GB
5-10 GB
10-15 GB
15-20 GB
20-25 GB
25-30 GB
30-35 BG
35-40 GB
40-45 GB
45-50 GB
50 GB ve yukarısı

Düşük ya da yüksek alan ayıranlar nedenlerini de açıklarlarsa anketin seyri daha açıklayıcı olur düşüncesindeyim.
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz." Uğur MUMCU
"Hepimiz özgür yazılımın sendikalı emekçileriyiz." Fadike
http://fadike.org
http://pedalsorler DELL Vostro 5470 i5 4. nesil Ubuntu ön yüklü

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Sypro

Yok artık. Şansınızı zorlamayın lütfen.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

umutubuntu

s1bernet1k

Ya en başta sn heartsmagic demişki herks öz eleştirisini yapabilir sakıncalı bulduklarınızın mesajını silseniz daha iyi olurdu bence
Bir parça dejavu yaşadım. Hepsi bu

umutubuntu

Hem uygunsuz mesaj atarlar hemde silinince bizim mesajımızı sildiler derler ve diğer forumlarda da ağlarlar.

hasanyılmaz

Ubuntu ve türevlerini hangi dilde kullanıyorsunuz?

İngilizce
Türkçe
Diğer

Anket açılırsa ilk mesajın içeriğine aşağıdaki soru da koyulursa fena olmaz.
Eğer Türkçe dışında bir dilde kullanıyorsanız bunun sebepleri nedir/ne olabilir?

eren

Mepis

Bilgisayarinizda Ubuntu yanina Windows da kurulu mu?

Evet
Hayir

eren

Alıntı yapılan: Mepis - 25 Eylül 2008 - 05:51:51
Bilgisayarinizda Ubuntu yanina Windows da kurulu mu?

Evet
Hayir

Bu anket nasıl olur ve gerekli mi karar veremedim. Diğer arkadaşlar ne diyor?

FUBU

@eren
Benim şahsen merak ettiğim bir şey bu. Kaç kişi windowsu 2. işletim sistemi olarak kullanıyor? Merak ettiğim bir konu.. Açılmasını isterim.

erginemr

Bence de güzel olur. Şahsen ben de kaç kişi bilgisayarında sırf Linux, kaç kişi Linux-Windows beraber kullanıyor merak ediyorum...

eren

Mepis

erginemr

Konu: Linux Dağıtımı Tercih Ederken Gözönüne Aldığınız Kriterler?

Seçenekler:
Seçilen Masaüstü Ortamı
Desteklenen Masaüstleri
Türkçe Dil Desteği
Kullanım Kolaylığı
Hız ve Performansı
Kurulu Gelen Paket ve Araçlar
Paket Yönetim Sistemi
Paket Sayısı ve Güncelliği
Çalışan (Live) CD Desteği
64 bit Mimari Desteği
Arkasındaki Kuruluş Desteği
Dağıtım Güncelleme Sıklığı
Arkasındaki Topluluk Desteği
Kullanıcı Sayısı ve Yardım Belgeleri
Diğer

Açıklama:
Hangi dağıtımı kullanmalıyım? Çoğu Linux kullanıcısının aklındaki bir numaralı soru. Birden fazla seçenek seçebilirsiniz, yorum yapabilirsiniz.

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

erginemr

Çok sağ ol @heartsmagic. Seni ara ara görmek çok güzel. :D

ciwans

Canonical Store.dan alışveriş yaptınızmı? amacınız destek vermekmiydi?

*evet yaptım-destek için
*evet yaptım-ihtiyacım için
*hayır yapmadım

böyle bir anket olabilir. ben yapmadım araştırmadayım yapan arkadaşlar varmı? ve ne kadar zamanda geliyo sparişler? gibi bilgim yok öğrenmişte olurdum. benim gibi merak edenler olabilir kanaatindeyim
Adresinde yokluğunu kıyamet bilerek, Sadece susarak özlüyorum seni, Hiç tanımadan ne garip...

WarGasm

Alıntı yapılan: ciwans - 31 Ekim 2008 - 00:42:00

*evet yaptım-destek için
*hayır yapmadım

böyle bir anket olabilir. ben yapmadım araştırmadayım yapan arkadaşlar varmı? ve ne kadar zamanda geliyo sparişler? gibi bilgim yok öğrenmişte olurdum. benim gibi merak edenler olabilir kanaatindeyim
Yapmayı düşünüyorum da güzel bir seçenek olabilir.

ciwans

Alıntı yapılan: WarGasm - 31 Ekim 2008 - 01:03:38
Alıntı yapılan: ciwans - 31 Ekim 2008 - 00:42:00

*evet yaptım-destek için
*hayır yapmadım

Yapmayı düşünüyorum da güzel bir seçenek olabilir.
katılıyorum. anket yapılsında seçenekler üzerinde oynanabilir
Adresinde yokluğunu kıyamet bilerek, Sadece susarak özlüyorum seni, Hiç tanımadan ne garip...

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ciwans

@heartsmagic teşekkürler. umarım ilgi olur ankete ve arkadaşlar görüşlerini belirtirler.