blender açılma sorunu

Başlatan brkky, 27 Ekim 2013 - 22:58:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

brkky

saçma bir durum var..blender'ı bilgisayarıma kurduktan sonra açmaya çalışıyorum fakat önce siyah bir ekran açılıyor bir süre bekliyor ve kayboluyor..sonraysa hiç bir şey olmuyor..program açılmıyor..sorun ne olabilir...

not: işletim sistemi win7 64 bit blender'in doğru versiyonunu yükledim sorun uyum sorunu değil.

alquirel

@brkky, öncelikle burası bir Ubuntu forumu. Burada Windows üzerinde yaşadığınız sorunlar için destek alma şansınız düşüktür. Bu sorununuzu Blender forumlarında veyahut Windows forumlarında sormanız size daha faydalı olabilir.

İkinci olarak, konunuzu açtığınız bölümde aynen şu ifade geçmekte:
Alıntı Yap
    Ubuntu Türkiye Forum »
    Görsel Eğitim / Yardım (Lütfen burada soru sormayın) »
    Program Kurulum

Konunuzu uygun bölüme taşıyorum.

Sorununuzla ilgili olarak da, kurulum aşamasında gözünüze çarpan bir hata oldu mu? Kurulum sorunsuz mu geçti? Çıkan o siyah ekranda yakalayabildiğiniz bir yazı çıkıyor mu?

empax

Alıntı yapılan: brkkynot: işletim sistemi win7 64 bit blender'in doğru versiyonunu yükledim sorun uyum sorunu değil.
Yanlış anlamadıysam sorunu Windows üzerinde alıyorsanız ve haliyle yanlış forumdasınız. :)
Yok eğer herhangi bir Linux dağıtımı üzerinde bu sorunu alıyorsanız Terminale(Uç Birim) blender yazıp dönen sonuçları buraya aktarın.
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

brkky

yanıtlar için teşekkür ederim...haklısınız soru yanlış yerde sorulmuş  ;)