Eksiklerimiz, hatalarımız veya beğenileriniz

Başlatan eren, 11 Ekim 2008 - 18:12:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

plazma

Oyun bölümü altında sabit başlık isteği : crack/warez illegal kopya vs tarzdaki lisansli/ücretli oyunlar/uygulamalar ile ilgili wine üstünden yardım istenmemesi hakkında uyarı-bilgilendirme amaçlı bir sabit başlık ekleyebilrmiyiz lütfen.

agritux

Tema üzerinde çalışılıyor sanırım. Çok güzel bir çalışma olmuş. Fakat dünkü hali daha güzeldi bence. Beyaz ve turuncu hali daha iyiydi. Şahsi fikrimdir. Düzenleme için ve emekleriniz için teşekkürler.

alquirel

Evet tema çalışmamız devam etmekte. Aslında şu an kullanıma hazır ama bikaç hayati eksik var aklımda işleyişe etkisi olmayan. Yani şu an kullanabilmektesiniz yeni temayı, eksikleriyle tabii ki. Zaten bunları da giderdikten sonra herkesi o temaya geçireceğiz. Temanın ismi şimdilik "deneme".

agritux

Söylemeye çalıştığım şey, dünkü tema beyaz ve koyu turuncu olmak üzere iki renkten oluşuyordu. Bugünkü ise turuncunun tonlarını barındırıyor. Beyaz ve koyu turuncu olan benim çok hoşuma gitmişti :)
O halde sizlere kolay gelsin diyor, yeni temayı dört gözle beklediğimi belirtmek istiyorum.

alquirel

Söylemek istediğiniz şeyi anladım, benim demek istediğim de şu: Profil sayfanızdan tema değiştirme sayfasına geçerek o beğendiğiniz temaya şu an geçiş yapabilirsiniz. Şu an o temanın eksikleri olduğu için bu turuncu tonlarından oluşan temayı görmektesiniz. Tamamlandığında büyük ihtimalle başka tema barındırmayız :)

agritux

Ben anlamamışım :D pardon. Teşekkürler.

heartsmagic

Alıntı yapılan: plazma - 01 Haziran 2014 - 17:38:33
Oyun bölümü altında sabit başlık isteği : crack/warez illegal kopya vs tarzdaki lisansli/ücretli oyunlar/uygulamalar ile ilgili wine üstünden yardım istenmemesi hakkında uyarı-bilgilendirme amaçlı bir sabit başlık ekleyebilrmiyiz lütfen.

Yapıldı mı bu bilmiyorum ancak henüz yapılmadıysa kafamızda bir plan var, onu hayata geçirdikten sonra durumu tekrar değerlendireceğiz diyeyim.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

berkayaslan

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?action=stats

adresinde bir yazım hatası var :

İf you wanna be the best, You must SMURF something. :)

alquirel

Ekran görüntün görünmüyor @berkayaslan, ben de o sayfaya bi' göz gezdirdim ama hata bulamadım.

plazma

http://www.ubuntu-tr.net/ubuntu-hakkinda/ bağlantısındaki Sürümler başlığı altına 14.04 sürüm-ad-tarih bilgilerinide ekleyebilirmiyiz.

heartsmagic

Alıntı yapılan: plazma - 06 Haziran 2014 - 21:26:20
http://www.ubuntu-tr.net/ubuntu-hakkinda/ bağlantısındaki Sürümler başlığı altına 14.04 sürüm-ad-tarih bilgilerinide ekleyebilirmiyiz.

Gözden kaçırdığımız böyle sayfalarımız mevcut ne yazık ki.

berkayaslan

Alıntı yapılan: alquirel - 06 Haziran 2014 - 13:29:30
Ekran görüntün görünmüyor @berkayaslan, ben de o sayfaya bi' göz gezdirdim ama hata bulamadım.

Birinci kutuda sondan bir önceki yazı

Alıntı YapBugün Çeviriçi Olanlar:
İf you wanna be the best, You must SMURF something. :)

agg1401

Yeni temada alıntı mesajları tam okunamıyor, bir el atınız.

Resim;

Barış Can

Alıntı yapılan: alquirelEvet tema çalışmamız devam etmekte. Aslında şu an kullanıma hazır ama bikaç hayati eksik var aklımda işleyişe etkisi olmayan. Yani şu an kullanabilmektesiniz yeni temayı, eksikleriyle tabii ki. Zaten bunları da giderdikten sonra herkesi o temaya geçireceğiz. Temanın ismi şimdilik "deneme".
» genelde hiçbir şey planladığım gibi gitmez.
» kişisel blog.

agg1401

Hata bildirmek demek, yardım etmek demektir.

91011

Yeni temada  arama yapmaya çalıştığımda şöyle bir hata alıyorum sürekli

Bir Hata Meydana Geldi!
İletilerde arama yapmak için izniniz yok.
Tanrı konuşmaz, şeytan fısıldar...

alquirel

Arama özelliği üzerinde çalışma yapmaktayız. O yüzden o özellik kapalı şimdilik.

BBCode biçimlerine henüz hiç ellemedim. Alıntıyı not ediyorum.

Barış Can

Alıntı yapılan: agg1401Hata bildirmek demek, yardım etmek demektir.
"bir el atınız" kelimesi çok yardımvari bir kelime, haklısınız. özür diliyorum.
» genelde hiçbir şey planladığım gibi gitmez.
» kişisel blog.

mozhan

twitter facebook gibi sayfaları launchere ekledim actık tan sonra hareket ettırdıkten sonra
ornek vereyım facebook messenger uygulamasını saga sola tutup cekınce sayfada duz cızgıler belırıyor ekran kartımla mı alakalı bılmıorum ama bence bazı hatalar olabılır zıra ekran kartım tanımlı

fotograf ekledım sol ust kısıma bakabılırsınız

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 18 Haziran 2014 - 18:18:44

bı dıger sorun da tweak tool acılıyor hersey guzel fakat soldakı menude ılerledıkten sonra  sag kısım komple transparan oluyor

[eklenti yönetici tarafından silindi]
When we ride on our enemies..

https://github.com/mustafaozhan

Styx

Merhaba,

"Haberler:" başlığı, sağ tarafta arama kutusunun altında durduğu sırada daha düzgün bir görünüm sunuyordu üst bölüm. Şimdi ise "Zaman Çizelgesi" altında konulacak yer bulunamamış da oraya sıkıştırılmış gibi sanki. :)

Belki bu; iki bölümün birbirine girecek kadar yakın konumlandırılmasından da kaynaklanıyor olabilir.

İyi çalışmalar dilerim.

heartsmagic

@mr.ozhan, bu başlıkta sistemler hata veya sorunları konuşmuyoruz, platform adına olan eksik ve hatalar konuşuluyor. Eğer sorununu forumda aratıp da bulamazsan lütfen uygun bir yerde yeni bir başlık aç.

@Styx, geri bildirim için teşekkürler.

alquirel

@Styx, o iç içe girmiş görünüm sizin avatar kullanmamanızdan kaynaklanıyor kısmen. Yine de bi ayarlama yaparız.

91011

@Styx ın dediği gibi bende de öyle avatar kullanmama rağmen
Tanrı konuşmaz, şeytan fısıldar...

Styx

@alquirel, mesajınızı gördükten sonra bir avatar ayarlayıp bahsettiğiniz duruma bakmak istedim ama siz o sırada değişikliği yapmışsınız. Bana soracak olursanız bu değişiklik gayet olumlu olmuş avatar kullanılsa da, kullanılmasa da.

İyi çalışmalar dilerim. :)

alquirel

Ben o arada bi değişiklik yapmamıştım. Anlaşılan sende CSS dosyası önbellekten yüklenip durdu, sonradan güncellediğimi aldı. Bu gibi durumlarda Ctrl + F5 ile bir siteyi sil baştan yükletebilirsiniz tarayıcıya.