[Çözüldü] Yandex disk XFCE

Başlatan Just4KiLL, 25 Temmuz 2013 - 12:37:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Just4KiLL

Voyager Linux 13.04 kullanıyorum. Ama forumda belirtilen şekillerde Yandex Diski nasıl kurabileceğimi anlayamadım.
Dosya yöneticisinden dosya ya tıklıyorum ama orada sunucuya bağlan şeklinde bir kısım çıkmıyor. Buna nasıl çözüm bulabilirim?

arpia

furkankalkan

Gigolo yardımcı programını kullanabilirsiniz :)
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

arpia

Alıntı yapılan: dewilman - 25 Temmuz 2013 - 13:41:18
Gigolo yardımcı programını kullanabilirsiniz :)

İyimiş :) Programın adını sorsalar söyleyemem, desinler değişemem tarzı olmuş :)

furkankalkan

@arpia programın adını bile yazarken garip oluyorum zaten :D bir de p*rnview var içler acısı :D
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

Just4KiLL

orada ki komutlar çok karışık bir şey anlayamadım.  Webdav ı nereden bulucağım. Mesela dosya yüklemek istiyorum ama dizinden atamıyorum dosyaları. Erişim sınırlaması gibi birşeyler çıkıyor.

heartsmagic

Voyager ne kullanıyor dosya yöneticisi olarak?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Just4KiLL

@heartsmagic
File Manager yazıyor sanırım

heartsmagic

"File Manager" genel ismidir, yani dosya yöneticisi. Nautilus mu, Thunar mı, Pcmanfm mi nedir kullandığı dosya yöneticisi?

Thunar kullanıyormuş sanırım. Adres bölümüne şunu yaz:

davs://webdav.yandex.ru/

Sana kullanıcı adı ve parola soracaktır, girersin. Başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra artık Thunar üzerinden nasıl "favoriler"e ekleniyorsa eklersin. Kurulu değilse sisteme gvfs ve davfs2 kurman gerekebilir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Just4KiLL

@heartsmagic

Evet Thunarmış dosya yöneticisi.
Dosya yöneticisini açtım ve belirttiğiniz adresi girmek için CTRL+L kombinasyonu ile konum açma penceresini açtım. Yukarıda verdiğiniz kodu oraya direkt olarak yapıştırdım. Sonucunda kullanıcı adı ve şifre girme menüsü geldi. Netice de başarı ile giriş yapmış bulunuyorum.

Teşekkürler.

if