gnome mate uygulama yükleme sorunu

Başlatan urqun, 23 Temmuz 2013 - 07:56:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

urqun

arkadaşlar skype deb paketini yüklerken şöyle bi hata alıyorum acaba kaynağı nedir sizce ?

org.freedesktop.PolicyKit.Error.Failed: ('system-bus-name', {'name': ':1.79'}): org.debian.apt.install-file
#mineral #rock #deposit #petroleum #oil #radioactive #gis #earth #sources #rawmaterials #maps #field #anticlyne #dome #basin #synclyne #structure #Geology!

burk

/usr/lib/policykit-1-gnome/polkit-gnome-authentication-agent-1 satırı başlangıç uygulamalarına ekleyip sistemi yeniden başlatın.

urqun

Alıntı yapılan: burk - 23 Temmuz 2013 - 11:21:01
/usr/lib/policykit-1-gnome/polkit-gnome-authentication-agent-1 satırı başlangıç uygulamalarına ekleyip sistemi yeniden başlatın.

hocam biraz acemiyim başlangıç uygulamaları tam olarak ne oluyor nası yapıcam anlamadım ?
#mineral #rock #deposit #petroleum #oil #radioactive #gis #earth #sources #rawmaterials #maps #field #anticlyne #dome #basin #synclyne #structure #Geology!

decent

Alıntı yapılan: urqun - 23 Temmuz 2013 - 11:41:00

hocam biraz acemiyim başlangıç uygulamaları tam olarak ne oluyor nası yapıcam anlamadım ?

Uçbirimden veya ALT+F2 ile açılan "çalıştır metin kutusu" na aşağıdaki komutu yazarak çalıştırın:

gnome-session-properties

urqun

Alıntı yapılan: decent - 23 Temmuz 2013 - 12:23:28
Alıntı yapılan: urqun - 23 Temmuz 2013 - 11:41:00

Uçbirimden veya ALT+F2 ile açılan "çalıştır metin kutusu" na aşağıdaki komutu yazarak çalıştırın:

gnome-session-properties

/usr/lib/policykit-1-gnome/polkit-gnome-authentication-agent-1 hocam orada komut kısmına bu dediğiniz kodu yazdım sonra deb paketini yüklemeye çalıştım yine olmadı

burk

Aynı hatayı mı alıyorsunuz? Bu hata yazılım merkezinden bir şey yüklerken de geçerli mi?

urqun

Alıntı yapılan: burk - 23 Temmuz 2013 - 13:09:12
Aynı hatayı mı alıyorsunuz? Bu hata yazılım merkezinden bir şey yüklerken de geçerli mi?

aynı hatayı yazılım merkezinden indirirken de alıyorum hocam

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 23 Temmuz 2013 - 18:54:28

up up beyler yardım edecek biri yok mu ?

decent

Başlangıç uygulamalarına ekledikten sonra oturumu kapatıp açmamız gerekiyor.