Hangi müzik oynatıcıyı kullanıyorsunuz?

Başlatan munirekinci, 19 Mayıs 2008 - 18:30:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hangi müzik oynatıcıyı kullanıyorsunuz?

Amarok
203 (36.1%)
Audacious
161 (28.6%)
Banshee
56 (10%)
Exaile
23 (4.1%)
JuK
4 (0.7%)
Listen
4 (0.7%)
Noatun
0 (0%)
Rhythmbox
307 (54.6%)
Sonata
4 (0.7%)
Songbird
18 (3.2%)
XMMS
11 (2%)
Diğer
41 (7.3%)
Aqualung
5 (0.9%)
Clementine
60 (10.7%)
DeaDBeeF
16 (2.8%)
Qmmp
5 (0.9%)
Quod Libet
1 (0.2%)
Mixxx
2 (0.4%)
BeatBox
2 (0.4%)
Ncmpc
1 (0.2%)
Tomahawk
1 (0.2%)
VLC
13 (2.3%)

Toplam Oy Verenler: 562

sem

pars bilisim kullandığınız oynatıcı hangisidir biraz daha açık belirtebilir misiniz =) Bir de bahsettiğiniz kaliteyi özel bir ayar ile mi elde ediyorsunuz =) Bilmeyen arkadaşlarımıza yardımcı olalım lütfen =)

ben gibi... =)
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

agg1401

Alıntı yapılan: sempars bilisim kullandığınız oynatıcı hangisidir biraz daha açık belirtebilir misiniz =) Bir de bahsettiğiniz kaliteyi özel bir ayar ile mi elde ediyorsunuz =) Bilmeyen arkadaşlarımıza yardımcı olalım lütfen =)

ben gibi... =)
aimp demiş arkadaş, ayar yapmadan bile alırsın. Dene derim.

alorak

Arşiv kasmayanlar için normal bir müzik çalıcı olarak kesinlikle Audacious'u önermekteyim.
özgürlük için

PardusPars

Ubuntu&Linux' te yeni olduğum için varsayılan olarak ne varsa şu an için onu kullanıyorum. Ancak tamamen müzik oynatıcı olmasa da VLC vazgeçilmezim. Ayrıca özellikle AIMP' in Linux versiyonunun çıkmasını isteyenlerdenim. :)

lnxdev

Tomahawk nerde yav göremedim  :o ? Tomahawk da güzel bir müzik oynatıcısıdır eklenirse ankete güzel olur.

turkerataturk

Audacious güzel ses felan da iyi fakat winamp teması biraz küçük, küçültme işaretine tıklayana kadar canım çıkıyor  ;D
''Mustafa Kemal ATATÜRK''

D@bbe

VLC + Audacious kullanıyorum... VLC player niye ankette yok?

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

ulupınar

spotify-0.9.11.27

heartsmagic

Bu gidişle anket sayfanın kendisi kadar olacak :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

YöneticiBey

Burda Rhytmbox demişim, ama uzun süredir Clementine kullanıyorum. Oyumu da değiştirdim.

Quapukulu

Clementine başarılı bir uygulama.Lyrics desteği çok hoş.Arayüz güzel görünüyor ancak bazen sorun çıkarabiliyor.(Pencere genişletme , daraltma gibi) Bütün bunların dışında soundcloud desteği asıl kullanma nedenim.(Diğer oynatıcılarında bu desteği olabilir , bilmiyorum) .Soundcloud oldukça arşiv yapma gereği duymuyorum.

mozhan

kesinlikle amarok özellikle albüm kapağı bulma konusunda çok iyi
When we ride on our enemies..

https://github.com/mustafaozhan

ethernity

En sonunda Clementine'de karar kıldım. Tekrar açtığımda en son çalan şarkıdan devam eden başka bir oynatıcı bulamadım çünkü. Ayrıca Smart Playlist olayı da çok güzel olmuş. Ama bu özellik diğer bir çok oynatıcıda bulunuyor.

-DıLgEş-

Audacious daha güzel... VLC'yi daha çok video oynatmak için kullanıyorum..
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..