[Çözüldü] Masaüstü için Rss okuyucu tavsiyesi istiyorum !

Başlatan sedat1661, 16 Temmuz 2013 - 14:10:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sedat1661

Hayırlı Ramazanlar.

Şu an Zorin OS 7 kullanıyorum. Masasütü zannedersem Gnome olarak geçiyor. Benim istediğim ise Kubuntu'daki gibi ekrana da hızlı çalışan bir rss okuyucu. Screenlet ile şu an bir tane rss okuyucu kullanıyorum ama, Kubuntu' daki ( RSS Now ) gibi hızlı değil ve haber güncelleme süresi en ea 1 dakika. Kubuntu'daki gibi şöyle ekranın sağında haberlerin seri olarak geçtiği güzel bir rss okuyucu arıyorum.

Tavsiyeleriniz.
*Kıyamet günü nereye gitmek istiyorsanız, hazırlığınızı ona göre yapınız.* Ömer bin Abdülazîz (Radıyallahi anh)

guopx

https://code.google.com/p/feedindicator/downloads/detail?name=feedindicator_1.05-1.deb
Masaüstü gereci şeklinde var mı bilmem ama gösterge uyglaması şeklinde feedindicator kullanılabilir. Yeni feed geldiğinde uyarı balonu gösteriyor.
Sevdiklerine sevdiğini söyle çok geç olmadan.

sourtimes

alorak

özgürlük için

sedat1661

Sonunda feedindicator' e karar verdim. Bir kaç siteden rss adresi ekledim ve belirli aralıklar ile ekranın sağ üst köşesinde ( bildiri alanı ) şeffaf bir şekilde haberlerin başlıklarını gösteriyor.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Herkese hayırlı Ramazanlar :)
*Kıyamet günü nereye gitmek istiyorsanız, hazırlığınızı ona göre yapınız.* Ömer bin Abdülazîz (Radıyallahi anh)