Backtrack Kaynak Sorunu

Başlatan srgnaras, 18 Haziran 2013 - 20:02:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

srgnaras

Backtrack hakkında internetten kaynak bulamıyorum.. Yardımcı olabilir misiniz ??(Türkçe olması önemli değil)
En zengin insan en güçlü arkadaşlara sahip insandır.

heartsmagic

Ne tür bir kaynak arıyorsun? Ayrıca İngilizce sorun değil ve buna rağmen kaynak bulamıyorsan bizler sanırım zor yardımcı oluruz. Çünkü etrafta inanılmaz derecede fazla İngilizce kaynak mevcut.

Ben kaynağın içeriğini anlayamadım.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

speakerXXL

siberoloji

Backtrack hakkında kaynak arıyorsanız kendi wiki ve forum sayfaları oldukça aydınlatıcı.
Backtrack ile yapabilecekleriniz konusunda kaynak arıyorsanız bunu da konunun uzmanları ücretli kurslar olarak veriyorlar.
O sebeple bulamıyor olabilirsiniz.

srgnaras

@heartsmagic : airmon airodump ve aircrack konuları hakkında bilgi veren kaynak arıyorum.. 
@speakerXXL : O kitaba daha önce rastladım isteğimi karşılamıyor.
@koruyucu77 : Korkarım kurs konusunda haklısın :( Bu sebepten olabilir..
En zengin insan en güçlü arkadaşlara sahip insandır.

siberoloji

heartsmagic

Sorduğun konuların tamamı hakkında kendi siteleri de olmak üzere gördüğün üzere kaynak çok. Tabi niyetin "penetrasyon" testi veya ağ güvenliği hakkında uzmanlaşmak değilse bilemiyorum. Komşumun ya da etrafta gördüğüm ağları kırayım, oynayayım diye bir şeyler arıyorsan bu işleri yapanlar zaten yaptıkları işi paylaşmayı sevmezler. Doğalarında yok. Ancak, ciddi anlamda bu işi güvenlik alanında uzmanlaşmak için düşünüyorsan bu adımlardan önce Linux'u, ağ konularını öğrenmen, bilmen lazım.

Bana "kaynak yok" sözü pek mantıklı gelmiyor.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.