Geary mail

Başlatan ginraj, 13 Haziran 2013 - 13:15:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ginraj

Geary maili yazılım merkezinden kurdum. gmail hesabımı ekledim fakat gelen kutusuna erişemiyorum. aşağıda linkten bakabilirsiniz.

http://screencloud.net/v/oOGb

heartsmagic

Aynı sorun ben de de var, biraz bakınıp hata kayıtlarına ulaşmıştım fakat meselenin kaynağını sanırım öğrenememiştim. Etiketlere sahip hesaplarda sıkıntı olabileceğinden bahsetmişti yanlış hatırlamıyorsam birisi ancak bende etiketsiz olanlarda da sorun çıkartıyordu diye hatırlamaktayım.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ginraj

hım umarım diğer sürümlerde bu hatayı ayıklarlar. teşekkürler @heartsmagic

heartsmagic

Herkeste de bu sorun var mı bilemiyorum, o nedenle benim cevabımı genel olarak algılama :)
Ben Geary'yi TB'ye alternatif olsun diye düşünmüştüm zira TB'de bir süredir çözemediğim canımı sıkan bir sorun vardı. Vakit bulduğumda biraz kurcalayarak TB'deki sorunumu aşınca bir daha Geary'ye bakmadım açıkçası.

tlg

İngilizce açınca sıkıntı olmuyor, senkronize oluyor. Dil paketleri ile bir sıkıntısı var anlaşılan.

heartsmagic

Bunun deneyip denemediğimi hatırlamıyorum açıkçası @tlg. Hazır yeni sisteme geçmişken bir bakayım kendisi ne durumda.

heartsmagic

Alıntı yapılan: tlg - 09 Ekim 2013 - 22:00:38
İngilizce açınca sıkıntı olmuyor, senkronize oluyor. Dil paketleri ile bir sıkıntısı var anlaşılan.

Kendi adıma ben de doğruluyorum bunu. Sonra da şaşırıyorum :) Zira bu tür sorunlarda öncelikle Türkçe'yi devre dışı bırakmayı denerim, her nasılsa bu konu için hiç ama hiç gelmemiş aklıma. Tebrikler @tlg.

Bu konuyu not alıp bir ara hata bildirim yapmak lazım.