Adobe Air v2.6'dan, Wine ile yeni versiyonuna yükseltme sorunu

Başlatan smt566, 02 Haziran 2013 - 17:14:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

smt566

Selam arkadaşlar, :)

League Of Legends oyununun deneme aşamasında olduğunu bilerek Wine ile kurmayı denedim. Herşeyi tamamladıktan sonra haritada ve eşya satın alma yerinde bazı sorunlar vardı onlarıda hallettim fakat Adobe Air kütüphaneden yükledikten sonra şuan oyunu çalıştırınca güncelleme istiyor. 2.6 versiyonuna kadar Adobe'nin Linux'e destek verdiğini duydum. Acaba son sürümü olan 3.7'yi herhangi bir wine'nın  versiyonuyla League Of Legends' in sürücüsüne kurabilir miyim? Birkaç versiyonla deneme yaptım ama hata veriyor. Kurulum açılmıyor? :-\

Şimdiden teşekkürler...

rainblackk

Hocam bunlarla hic ugrasma bence direk play on linux dan yukle gerekli kutuphaneleri kendsi kuruyor

smt566

Sağol :) , aslında pek uğraşılacak birşey yok 3.7 versiyon .exe dosyasını çekip, varolan League Of Legends sürücüsüne ekleme yapıcam tekrar Play On Linux'ten fakat Adobe Air için WineHQ'deki sürümü ve son sürümlerden birkaçını denememe rağmen kurulum açılmadı. Ayrıca harita ve item alma yerindeki bazı ikonların olmaması sorunlarını Play On Linux'ten birkaç kütüphane ve gerekli yazılımları kurararak onarmıştım. Bunlardan bazıları (Adobe Air, Microsoft Core Fonts, directx ie, vc2005,2008,2010, physx) gibi. Deneme yanılma yöntemi.  :) Birkaç kez oynadım şuan Adobe Air son sürüme güncelleyin hatası alıyorum halen.

alikemalocalan

winetrict diye bir wine eklentisi vardı.o butun windows bileşenleri otomatik kruyodu grafiksel olarak.onu araştırabilirsin