Parmak Bellek ile Sistem Kilitlemek

Başlatan ovural43, 07 Mayıs 2013 - 09:12:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ovural43

okul ve dershaneler icin bir sistem düşünüyorum .. bir kilit sistemi olacak .. usb takıldıgında kilit acilacak (ekran koruyucu gibi)  cıkartılınca kilit devreye girecek .. tabi klavye mouse vs. calismayacak ..

bunun icin hangi dili yada varsa hazır sistem yada yöntemi önersiniz ?

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ovural43

:)

inanırmısınız bugun bende udev ile script calistirma meselesine bakiyordum ..

teşekkür ederim yinede ..

burk

Öneri işe yaradıysa lütfen; cozuldukonusu

ovural43

ömeri işe yaradı ama testlerini bitirip ne yapmak istiyorum ne yaptım nasıl oldu ayrıntılı yazarım ileride isteyenlere kaynak olur ..

burk

Elbette çok güzel olur, buraya ekler konuyu kapatırız.

sem

Merhabalar.

Bu konuda gelişme var mıdır? Testlerde herhangi bir sorun yaşadınız ya da test aşamasına gelebildiniz mi ve çalışma kodlarını açmayı düşünüyor musuz?
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

Gabriel

Konuyu atlamışım. @sem0900'ün canlandırmasıyla bilgim oldu. Akıbetini ben de merak ediyorum.
Yeryüzü bize atalarımızdan miras kalmadı, çocuklarımızdan ödünç aldık.

ovural43

bir dershane linux istiyordu tahtalarda .. uğraşıyorken sonradan ucuz lisans bulduk dediler ve windows a geçtiler .. şimdilik askıya alındı .. yoğunluğumu atlatınca konu ile tekrar ilgilenip bilgi vericem