Sürücü Kurulum Sorunu

Başlatan kyb_007, 07 Mayıs 2013 - 21:42:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kyb_007

meraba windowsu tamamen silip ubuntu yükledim linux driverları indiriyorum ama kurulmuyor nasıl yapabilirim anlatırmısınız şimdiden teşekkürler.
resimli anlatırsanız sevinirim çünkü hiç bişey anlamadım :D ha bide 12.04 sürümü kurdum.

meda

kyb_007 Başlık biraz daha özenli yazılsaydı.Yani Türkçe kelime kullanımı biraz daha dikkat driver=sürücü ayrıca yazım hatası dricer gibi.Forumda aradığın tüm soruların cevabı var.
Uçbirim ile ilgili kısa bir bilgi edin.Sonra forumda ekran kartı ile biraz araştırma yaparsan aradığın tüm cevapları bulursun.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

burk

@kyb_007 lütfen anlaşılır bir dil kullanmaya özen gösterin.

Hangi sürücüleri kuramadınız?

kyb_007

Öncelikle size çok teşekkür ederim ayrıca kuusura bakmayın arkadaşlar daha ca acemiyim  nvidia geforce gt 635m ekrankartım var nvidia sitesinden linux x64 driver şeçeneği sunmuşlar indirdim ama kuramıyorum dediğiniz gibi frumu incelicem tekrar teşekkür ederim.

burk