clamtk - pua.win32.packer.setupexesection nedir bu ?

Başlatan ozz10, 18 Nisan 2013 - 14:29:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozz10

clamtk taramasındaki tehtit olarak algılananlar ne anlama geliyor önemsizmidir yoksa virus mü bunlar ?

http://www.zimagez.com/zimage/ekrangrnts-18-04-2013-140144.php

heartsmagic

Windows tarafında mı buluyor bunları? Bağlantı bir yere çıkmıyor bende. Fakat Google üzerinde sonuç verir genelde bu türde bilgi aramaları.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ozz10

bilgisayarda windows yok wine tarafında da buluyor bu tehtidleri silmedim office bozulur diye virus ise silicem. fazla kasmadan clamtk yı eş zamanlı olarak çalıştırmak mümkün mü,  bulaşmadan yakalasın. clamav'ı firefox'a entegre eden bir eklenti buldum indirilen dosyalar için lakin chrome veya sistem geneli için basit bir çözüm varmı.

heartsmagic

Bir oyun için mi söylüyor bunu? Clam ve canlı koruma için bakınmak lazım. Ne yazık ki doğrudan kullanmışlığım olmadığı için cevap veremiyorum.

ozz10

sanırım ilk mesajımda resim görüntülenmemiş
clamtk nın tarama sonrası ekran görüntüsü
http://www.zimagez.com/zimage/ekrangrnts-18-04-2013-140144.php

wine ile sadece office2007 kullanıyorum,yanlış algılamış olabilir mi yoksa zararlımı. google da geçiyor ama pek anlamadım en azından bilenden öğrenmiş oluruz dikkate alınmalı mı alınmamalı mı.

heartsmagic

Bana alınmamalı gibi geldi :) pua uyarılarını bazıları "false positive" listesinden kaldırmış ancak emin olduğum bir konu değil ne yazık ki.