Sfx portable.

Başlatan mücahit, 17 Nisan 2013 - 14:38:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mücahit

Merhaba arkadaşlar aklıma bir şey geldi ve haliyle sorularda oluştu. Öncellikle adobe kullanıcısıyım haliyle linuxta çalışmıyor. Ben şimdi windowstan sfx portable yapsam bunu çalıştırsam program kurulur mu? Birde linuxun sıkıştırma programları sfxleri destekliyor mu? Photoshop,Dw,Flash,Fireworks sfx portable yapmayı deneyenler var mı?

guopx

Sfx değil ama SPSS diye bir istatistik programının portatif versiyonunu ubuntu wine ile çalıştırmayı başarmıştım, Setup ile kurulmuyordu ama program çalışmıştı. Yine de çok umutlu değilim çünkü normal kurulumda çalışmayan .dll sfx'de de çalışmayacaktır.
Sevdiklerine sevdiğini söyle çok geç olmadan.

mücahit

özür diliyorum öncelikle sfx yazmışım şimdi winrarla .exe çevirdi ben bunu winede program filese çıkarsam program çalışırmı ?

guopx

Net bir şey söyleyemeyiz ama denemekten kimse ölmemiş  :)
sudo add-apt-repository ppa:ubuntu-wine/ppa ile wine sürümünü yükseltmeni tavsiye ederim
Sevdiklerine sevdiğini söyle çok geç olmadan.

mücahit

Sonuç olarak şöyle bir şeye vardım. Biz sfx den direk kurulu olan programı dizine çıkartıyoruz ama programın ihtiyacı olan eklenti veya başka bir şey onları kurmuyoruz. Sanaldan kurdum denedim bilgisayar iyi olmadığı için kasma sorunları oldu.