[Çözüldü] Ati radeon hd 2600 pro atinin sitesinden indiriyorum bir türlü kuramadım ?

Başlatan grey123, 16 Nisan 2013 - 01:40:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

grey123

Selamlar kurmak istediğim driver AMD Catalyst™ 13.1 Proprietary Linux x86 Display Driver ekran kartım Ati radeon hd 2600 pro.
Bakın driver'ı indirdiğim site adresi amd'nin kendi sitesi http://support.amd.com/us/gpudownload/linux/legacy/Pages/legacy-radeon_linux.aspx
.run uzantılı olarak duruyor öylece ben 3 saattir bu .run uzantılı dosyayı yüklemeye çalışıyorum.
.run uzantılı dosya nasıl yüklenir diye araştırıyorum kodları yazıyorum olmuyor.
önceki konulardan driver yüklüyorum eski sürümü şu anda yüklü video oynatırken ekran saçmalıyor.
Arkadaşlar ben bu driver'i yüklemek istiyorum nasıl yüklerim.Usandım artık yani...

Ben 13.1 sürümünü yüklemeye çalışıyorum şu andaki sürüme bakarmısınız alttaki ekran alıntısında 2.15 yazıyor.Normal değilmi bu videoların kare kare olması.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 16 Nisan 2013 - 03:47:49

normalde açılmayan görüntü seçenekleri kısmını root olarak açtım 75 hz olan görüntü yenileme hızını 60 hz yapınca bu kare kare olma görüntü bozulma geçti.Yani sadece hz değerinin varsayılan olarak yüksek olmasıymış bütün problem. :o
Şaşırdım desem yeridir. :o

Her ne kadar bu bahsttiğim sürücüyü kuramamış olsamda benim için konu kapanmıştır.Videoları bozulma olmadan izleyebiliyorum buda bişeydir.Bu hz ayarını daha önce niye kurcalamadım hayret  ;D
Hepimiz bir'iz.Yani ben , biz olduğumuz zaman 'ben'im...