[Çözüldü] Site içi arama motoru eklense

Başlatan EsatYuce, 02 Nisan 2008 - 17:24:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

EsatYuce

Daha önce zayilmış bir konuyu tekrar yazmamak için site içi bi arama moturu eklenebilir mi? Mesela bir kimse bir konuyu herhangi bir kategori altında yazdı. Başka biri ise onu diğer bir kategoride aramış olabilir. Bulamayınca da yeni bir konu başlatmış olur. Fakat içerikleri aynıdır. Bu tür problemleri ve gereksiz fazla kullanımları engellemek hem kullanım açısından hem de yöneticiler açısından iyi olacağını düşündüm.
    Kolay Gelsin..

Sypro

Sitede bir arama bölümü mevcut kimse ilgilenmese de..
http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?action=search  linkinden ulaşabilirsiniz.

"Arama yapmak için bir bölüm seçin veya tüm forum'u arayın" diye bir bölüm de mevcut. oradan tüm checkler kaldırılmadığı sürece yapılan arama tüm forumu kapsıyor.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

EsatYuce

Tamam şimdi gördüm. Fakat ana sayfada bir box olsa nasıl olur. O sekmede pek görünmüyor ya da dikkat çekmiyor.

heartsmagic

Daha önce gündeme getirmiştim ancak arada kaynadı. Bununla tekrar ilgilenelim.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

SilentHill

Bunun için çalışmalar devam ediyor.

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Burak

Benim bu 'ARA'ma bölümüyle ilgili bir isteğim var: 'ARA'ya tıkladığımızda açılan sayfada imleç (cursor) otomatik olarak 'Aranılacak' kutucuğunun içinde olsun. Yani ben 'ARA'ya tıkladıktan sonra fareyi hiç kullanmadan aramak istediğim şeyi yazabilmeliyim, Google'da (ve daha bir sürü sitede) olduğu gibi.