Kullanıcı adı değişimi

Başlatan hızlıx, 08 Mart 2013 - 22:19:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hızlıx

Foruma kayıt olurken her forumda gelip geçici kullandığım "hızlıx" nickini kullandım, şu an kendimi bu forumda kalıcı hissediyorum kullanıcı adımı "ZeRoHuK" olarak değiştirebilir misiniz? Teşekkürler.

if

Kullanıcı adı değişimi isteklerini şu anda kabul etmiyoruz.

heartsmagic

Ara ara kullanıcı adı değişimi için başlık açmaktayız, forumu sık sık takip ediyorsan zaten gözünden kaçmayacaktır.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

DechroS

Her kullanıcı için tek tek database e girip değişiklik yapmak çok zahmetli bir iş. Onun yerine yöneticilerin de bahsettiği gibi toplu değişiklikler yapılması yerinde ve kolay bir uygulamadır. Kaldı ki birçok forumda isim değişikliği söz konusu bile değil, kimse kullanıcılarla ilgilenmiyor bile.

if

Veritabanına girip değiştirmiyoruz. SMF üzerinden yapabiliyoruz değişimi. Kullanıcı adı değişimi isteklerinizi geri çevirmemizin nedeni bu değil.

agg1401

Aynı zamanda, ben de değiştireceğim, o tür konuları takibime koydum.

heartsmagic

Yakın bir zamanda açıp işlem yaptık, ardından kapattık başlığımızı.

D@bbe

ğ ile başlatıp telafuz edilmesin demiştim ama Türkçe klavye olmadan yazılmıyor üstelik çok ofsayt kelimeleri çağrıştıran kullanıcı isimleride mi değişmiyor? ultron v.s. iyi olurdu...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

furkankalkan

@heartsmagic hocam yine mi kaçırdım şu ad değişimini yav :D
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

-DıLgEş-

Peki acaba sıradaki ad değişimi ne zaman olacak?
Aşkın; gözü kör, kulağı sağır, dili tutuk, aklı kıttır..! Hayır yani bu halde nasıl herkesi madara ediyor onu çözemedim..

heartsmagic

Daha bir ay olmadı değişiklik isteklerini alalı :) Bunu çok sık yapmamamızın veya sürekli açık tutmamamızın sebebi de sürekli istek gelmesi. Altından kalkamıyoruz haliyle veya bir isteyen bir daha isteyebiliyor. Bu şekilde biraz daha denetime tabi oluyor. Neyse, açalım bir başlık daha :)

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=46733.0

furkankalkan

Alıntı yapılan: heartsmagic - 01 Mart 2015 - 01:14:03
Daha bir ay olmadı değişiklik isteklerini alalı :) Bunu çok sık yapmamamızın veya sürekli açık tutmamamızın sebebi de sürekli istek gelmesi. Altından kalkamıyoruz haliyle veya bir isteyen bir daha isteyebiliyor. Bu şekilde biraz daha denetime tabi oluyor. Neyse, açalım bir başlık daha :)

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=46733.0

teşekkürler hocam :)
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1