Linux için en iyi indirme yöneticilerinden biri: flareGet

Başlatan decent, 25 Şubat 2013 - 05:20:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erimtay

Valla bu programı kullandığım güne lanet olsun. Siz hiç 720P DUAL bir filmi 2 kez indirip (6.95GB) ikisinde de indirilen dosyanın 0 byte olduğunu gördünüz mü?
Sağolsun bu flareGet midir nedir. Onun sayesinde ben gördüm. İki kez indirdim, hadi ilkinde indirme dizini yanlış olmuş, yazamamış anlarım da, diğerinde başka bir dosya indirip de denedim ayrıca sırf bu tekrardan olmasın diye; aynı dizine bi zip kaydediyorum, indiriyor, sıkıntı yok. Ama bir videoyu kaydedemiyor (ve bu video nedense 6.95GB). Hadi 1-2GB olsa sorun değil, umursamam da 7GB (yani toplamda 14GB) gitti. Adil kullanım kotası doldu. Lütfen bilen biri varsa bana yardım etsin. Hiç mi ihtimal yok kurtarmamın bu inen dosyaları?

turkerataturk

0 byte görülüyorsa sanmıyorum kurtarabileceğini.

Ben jdownloader ve Uget kullanıyorum hiç öyle bi sorun yaşamadım.
''Mustafa Kemal ATATÜRK''

erimtay

jDownloader ile ne yazık ki aynı filmin 480P'liğini indirebildim. Fakat Windows'taki gibi yine beni şaşırtmadı. Lanet şeyin açılması da uzun sürmese mükemmel bir şey. Zaten bu flareGet'i indirirken aklımdan ne geçiyordu bilemiyorum. Sakın bu hataya düşmeyin, açık kaynaklısı varken boşuna gözünü para hırsı bürümüş firmalar yüzünden benim gibi 14GB'ınızı boşa harcamayın..

turkerataturk

ben jdownloder ile 4k yine inidiriyorum.

Firefox'a flasgot eklentisini kur sonra flashgot ayarlarından indiriciyi seç bu kadar video hangi boyutta açarsan o boyutta indirisin.
''Mustafa Kemal ATATÜRK''

feritarslan

CloneZilla

meda

Flareget uygulaması bazen saçlamalıyor. Benzeri durumu bende yaşamıştım. Dosya kurtarma gibi ihtimalleri unutun.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

ahmet_matematikci

♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

ata1

bizde aur depodan sorun vermekte sebebi şudur http://www.flareget.com/files/flareget/rpm//flareget_4.3-95_(stable)_rpm.tar.gz paket bulunamamakta
kuracak arkadaşlar şu anda altda verdiğim bağlantı ile kurabilirler
https://flareget.com/download

seron

DİKKAT!
İndirme yazılımı kuracak ve kullanacak arkadaşlar,

Bu tip yazılımlar çoğunlukla yasadışı olarak film ve benzer içerik indirmeye elverişlidir.

Son zamanlarda yapmış olduğum(uz) denemelerde gerek windows tarafında gerekse Linux tarafında video içeriği paylaşan (düpedüz korsan film siteleri işte, niye sansürlüyorsam!?) izleyicilerin film indirmesine izin vermek istemediklerinden midir, yoksa teknik bir sorun mudur, bilmiyorum, film indirmenize müsade etmeyip;
program yazılım, inecek filmi KB boyutlarında parça parça indirmekte, indirilen video parçacıkları anlamsız dosyalar halinde olduklarından, tekrar birleştirilmesi imkansıza yakındır.
Yani birçok video indirme(korsan film) sitesinden artık video indirmek mümkün değildir.
Son olarak, youtube sitesinden video indirirken zaman zaman indirme yazılımı başarısız olabilir. Bunun nedeni youtube sitesinin o içeriği korumasıdır.

Bunları bilmeniz önemli.

Telif hakkları ile koruma altına alınmış materyalleri yasadışı olarak edinmeyin, paylaşmayın ve kullanmayın.