League Of Legends

Başlatan AmyGDalinas, 08 Şubat 2013 - 13:29:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AmyGDalinas

Arkadaşlar benim düzenli olarak oynadığım sadece bu oyun var. Bunun ubuntu'da çalıştığını duyduğumda çok sevindim ve ubuntu 12.10 a geçmeye karar verdim. Dün gece 3 sularında optimus problemimi bumblebee ile hallettim. Şuan herşey tamam halde. Fakat League of Legends yüklemesine nereden başlayacağımı bilemedim. WineHQ da bulunmaktadır bilgisayarımda. Yardım ederseniz çok sevinirim :)

burk

KemalALKIN

Çift kartınızdan dolayı bir sorun yaşanmazsa en son incelemelerimde Linux üzerinde Windows taklitçisi wine veya wine tabanlı playonlinux ile açabiliyoruz oyunu. Yani çalışması yüksek ihtimal doğru yaparsanız. Nasıl yapacağım derseniz ben denemedim ve oynamadım bilemem :).
www.tckemal.ist

Deadpool

Optimus teknolojisi sorun çıkartmazsa eğer playonlinux adlı yazılım yardımıyla herhangi bir sorun yaşamadan oynayabilirsiniz. Eğer optimus ile bir sorun yaşarsanız primus ile deneyebilirsiniz. linuxapien.blogspot.com adlı amatör blogumda kurulumuna zamanında yer vermiştim.

acablack

Riot Games şirketi şimdi MAC için bir  istemci (client) hazırladı ve denemelerini yapıyorum. Umarım yakın zaman da Linux içinde bir şeyler yapabilirler.