hotmail hesabı giriş problemi

Başlatan ortayas55, 19 Ocak 2013 - 14:21:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ortayas55

Merhaba
Evimde iki laptop kullanıyorum. Bu  laptopların birinde lubuntu 12.10 diğerinde ubuntu 12.04 kurulu.
İkisinde de hotmail'e giremiyorum kullanıcı adı ve şifresini girdikten biraz sonra hata veriyor. Biraz bekledikten sonra hata veriyor. Ayrıca obisis isimli siteye de aynı şekilde giremiyorum. Laptopun biri HP dv6308 diğeride eski bir laptop compaq serisi. Sebebini anlayamadım. İkiside wifi yoluyla giriyor internete. acaba wpa şifrelemeden olabilir mi?  Yardımlarınızı bekliyorum.

if

@ortayas55, ağ şifreleme türünün bir etkisi olaccağını zannetmiyorum. Hangi tarayıcı ile deniyorsunuz? Tarayıcının çerezlerini temizledikten sonra tekrar dener misiniz?

gecegezen

nedenni bilmiyorum ama benzer bir sorun facebook için başıma geliyordu. modemi resetliyerek çözüyordum.
Yotube kanalım hepinizi beklerim...
https://www.youtube.com/channel/UCsRQPZxNJKZbfpGy6r97nJw

heartsmagic

DNS değişikliği, ipv6 iptali de aklımızda bulunsun.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ortayas55

ipv6 iptali yaptım, Firefox ve Chromium kullanıyorum. Modemi Wap' tan  wep e çevirdim gene olmadı. İntel 3945 kablosuz kart diğeride İntel 2200 kablosuz  ikisi de aynı problemden muzdarip. DNS değişikliğide yaptım başka ne yapabilirim tavsiyenizi bekliyorum. İyi çalışmalar

heartsmagic

ortayas55

sorun modemde  imiş.  Airites rt 205 modelllerinde bu sorun yaşanıyormuş Modemi değiştirmem gerekecek herhalde. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

heartsmagic

Modemi değiştirme çok garip bir çözüm olur. Kablosuz olarak şifreleme türü ne modem ayarlarında?

ortayas55

hocam masaüstü bilgisayarımı başka bir marka usb kablosuz çubuk ile çalıştırdım aynı sorun gene var. sorun modemden telefonda android işletim sistemi var oda giremiyor hotmaile yapabileceğim birşey kalmadı modemi değiştireceğim. İlginiz için teşekkürler. Konu çözüldü diye işaretlensin lütfen.