İnternetin hızı çok yavaş

Başlatan mali2023, 10 Ocak 2013 - 23:02:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mali2023

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımın özellikleri şunlar

6 gb ram
i3 veya i5 işlemci şu an hatırlayamadım
3 gb ekran kartı
1,5 tb hdd

Şimdi ben kubuntu kullanıyorum. Kubuntuyu kurduğumda da kurmadan evvel 6 ay kullanmış olduğumda da, internetimin hızı yavaş. Firefox kurdum paket deposundan dün. Ama neredeyse hatta abartısız 20 saniye açılmıyor google. Bu beni çok sinirlendiriyor. Acaba virüs falan da girmez bunlara ama ne yapsam bilemedim. Donanımlar tozlanınca da yavaşlama olur, ben tozunu da aldım ama gene de bana mısın demiyor. şu an da 3 saniye de açılıyor. Ama 20 saniyeye kadar da çıkıyor. Aynı anda torrent dosyası indirdiğim için olabilir mi? En önemli şeyi yazmamışım; internetim 8 mbit e kadar sınırsız. 50 gbayt akn yi de geçmedim. Ama yavaş. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 11 Ocak 2013 - 01:53:04

Arkadaşlar benim bir sorum olacak. Hani şu bilindik bir antivirüs var ya adı clamtk antivirüs. O antivirüs linux a yazılan virüsleri mi tanıyor yoksa sadece windows tabanlı virüsleri mi tanıyor. Ben sadece windows tabanlı tanıyor diye biliyorum ama gene de bir sorayım dedim. Teşekkürler.

karboran

@mali2023 torrent dosyası indirdiğin için olabilirmi değil , olur :) . Eğer torrent temizse 8mbit internetinin tamamını kullanır adete sömürür :).
Kabin basıncı düştü motorlarda arıza !
Vakit süratle aksın hakimiyet kur nabıza !
İçinden nasıl geldiyse yaz anlat herşeyi ,
Bu mektup varmıcak hayalini kurduğun kıza !

heartsmagic

Torrentle indirdiğin şeyi yan bahçeden vermiyorlar haliyle :)
Hiçbir şey indirmiyorken de çok yavaşsa ayrıca konuşulur bu durum.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.