urban terrorde sorun

Başlatan sireno52, 26 Eylül 2008 - 12:50:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sireno52

iyi   günler ben ubuntu`ya yeni gectim eğer konuyu  yanlış yere acmış isem  kusuruma bakmayın site içinde oyunlar hakkında  sorunumu  yazacğım yeri bulamadım   eğer yanlış yere yazmış isem    site yöneticisinden ricam bu yazıyı  uygun yere yeleştirmesi sorunuma  gelince getdeb  sitesinden  urban terror  isimli oyunu indirdim  zahmetli bir şekilde kurdum   ve oyunu açtım oyunu gayet güzel oynarken  birden full scren modundan  direk pencere moduna döndü  ekranda donmalar oldu   zarzor kapatım  ne yaptımsa düzeltemedim ben daha önce pardus kullanıyordum  ondada böyle bir şey  yapmıştı yardım istedim sağolsunlar yardımcı oldular pardustaki çözümün aynısını ubuntuda deneyeyim dedim  olmadı yaptığım işlem şu belgelerime girdim   ordanda görünüm iconuna tıkladım çıkan sayfada gizli dosyaları göster dedim fakat bir çok dosyayı gösterdi   ama urban terror`ün dosyalarını göstermedi    ha unutmadan urban terror grafik ayarları bölmüne  geldiğimde  ingilizce kırmızı bir yazıcıkıyor yazı aynen şöyle(warning:don`t set refresh too hig for your dsiplay) diye bir yazı var birde sesi cıkmıyor  yardımcı olursanız sevinirim
(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )

sireno52

bu konun n uzmanı yokmu  bir yardımcı olsanız  birde  sadece urban terroden sesgelmiyor değil diğer oyunlların bağzıların dan da ses gelmiyor mesela wop oyunun dada sesgelmiyor
(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )

heartsmagic

Forumdaki arama bölümüne gittim, "urban terror ekran" yazdım. Ne buldum? http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,2541.0.html
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

sireno52

Alıntı yapılan: heartsmagic - 27 Eylül 2008 - 08:35:22
Forumdaki arama bölümüne gittim, "urban terror ekran" yazdım. Ne buldum? http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,2541.0.html
sağolasın faka  benim compiz hiç birini kurmadığım halde bu hataları veriyor  vede ekran kartını tanıdığı  halde  gene hata  veriyor verdin adresteki yazıyı okudum surunlar aynı bire bir  birde oyunların bağzıların dan da ses de gelmiyor  ama o adreste yazılan talimatlar yapacağım inşallah olur

heartsmagic

Compiz zaten kuruludur ancak etkin olup olmadığını bilemem. Fakat denemekte fayda var. Ses konusunu bilemiyorum ne yazık ki.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.