Pardus a Övgü

Başlatan OKAN, 26 Eylül 2008 - 01:48:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OKAN

Arch Linux un kurulumunun videolarla anlatıldığı bu sitede  Pardus tan "Pardus 2008 - Where were you?"
(Pardus 2008 - Nerelerdeydin sen?) diye bahsediliyor.

Diğer dağıtımlara yazılan yorumlardan sonra son derece ilgi çekici bir yazı.

Pardus 2008 - Where were you?

Felâsife

Alıntı yapılan: pavaisna - 26 Eylül 2008 - 01:48:25
Arch Linux un kurulumunun videolarla anlatıldığı bu sitede  Pardus tan "Pardus 2008 - Where were you?"
(Pardus 2008 - Nerelerdeydin sen?) diye bahsediliyor.
Güzel bir hitap olmuş, sevindirici bir olay tabi ki :)
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

Eren

Pardus 2007.3 son kullanıcı açısından kullanılabilirliği en yüksek dağıtım. Özellikle ilk acemilik dönemleri için oldukça ideal.

Kutadgu

Arkadaş biraz Gnome düşmanı galiba. Başlarda epey bir dert yanmış Gnome dan : ).

Bu arada bir de bu var

Alıntı YapPardus is a very good distro, and should really be much higher on the Distrowatch rankings. They really do know what beautiful is and includes a plethora of applications. I highly recommend this distro if you are just starting out using Linux or want to introduce Linux to someone else.

Alıntı YapPadrus çok iyi bir dağıtım, ve Distrowatch da çok daha yüksek derece de olmalı. Ne kadar güzel olduğunu ve bol uygulama bulundurduğunu biliyorlar. Bu dağıtımı Linux a başlayacaksanız veya birine tanıtmak istiyorsanız kesinlikle öneririm.

Yani bende kullanmıştım ama Ubuntu yu denemesem Linux u sonsuza kadar bırakabilirdim. Gnome sadeliğini KDE de bulamıyorum. Yine de Pardusun bir çok KDE kullanan dağıtıma göre çok daha iyi olduğu su götürmez.

mbt28

Genel olarak övmüş çok iyi olduğunu söylemiş, sonunda sadece ilerde kararsızlaşabiliyor sistemde açılıken ne oluyor göremiyorum diye yakınmış. Bizim için gurur duyulacak bir şey aslında.