asus k55v de windows silindi

Başlatan sense1, 07 Kasım 2012 - 02:30:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sense1

bende win7 yukluydu bende linux ailesine katilayim dedim ubuntu 12.10 kurdum ama heyhat wundowsu silmisim yeniden kurayim dedeim iyice batirmisim recovery bolumunude silmisim.
tamam kabul cahil basimla is yaparsan bu olur ama ben bu laptopu eger akasama kadar duzeltemezssem bu size son yazi olur cunku bizim peder!!!!!!!!!!!!
lutfen acil yardim windows geri gelirmi bugun bi bahane okulada gitmeden yardiminizi bekliyorum. Insaniyet adina!!!!
bu arada elimde recovery cd yok ama win7 cd var ama yeniden kurulum yapamiyorum kurulumda GPT kurulum yapilamaz falan diyor.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 07 Kasım 2012 - 02:35:22

Alıntı yapılan: sense1 - 07 Kasım 2012 - 02:30:01
bende win7 yukluydu bende linux ailesine katilayim dedim ubuntu 12.10 kurdum ama heyhat wundowsu silmisim yeniden kurayim dedeim iyice batirmisim recovery bolumunude silmisim.
tamam kabul cahil basimla is yaparsan bu olur ama ben bu laptopu eger akasama kadar duzeltemezssem bu size son yazi olur cunku bizim peder!!!!!!!!!!!!
lutfen acil yardim windows geri gelirmi bugun bi bahane okulada gitmeden yardiminizi bekliyorum. Insaniyet adina!!!!
bu arada elimde recovery cd yok ama win7 cd var ama yeniden kurulum yapamiyorum kurulumda GPT kurulum yapilamaz falan diyor.

ORDA KIMSE YOKMUUUU!!!!!!!!  Konuyu Yanlis Yeremi Actim Acaba.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 07 Kasım 2012 - 09:11:09

lutfen yardim edicek kimse yokmu

bytan

Eğer tüm win bölümlerini ve kurtarma bölümünü biçimlendirdiysen, belki veri kurtarma yazılımlarıyla bir şansın olabilir. Windows kurulum cd'si ile kurulum sorunların hakkında windows forumlarından daha hızlı yanıt alabilirsin.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST