Bilgisayarınızda Ubuntu yanına Windows da kurulu mu?

Başlatan eren, 25 Eylül 2008 - 17:26:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bilgisayarinizda Ubuntu yanina Windows da kurulu mu?

Evet
598 (61.8%)
Hayır
329 (34%)
Sanal olarak kurulu
41 (4.2%)

Toplam Oy Verenler: 625

Btuna

Ubuntu, bir yıldan fazladır Windows 7 altında kurup çalıştırdığım bir os'tu. Ta ki geçen hafta, aylardır pc'ye ayırdığım vaktin %90'ını Ubuntu'da geçirdiğimi farkedince windows 7'ye tekmeyi koyup tertemiz bir 11.10 kurulumu yaptım.

Mis gibi, misss!...

nihil79

Windows görmekten iğrenir durumdayım... Neredeyse 18 yıldır bilgisayar kullanıyorum. Windows'u 3.1 zamanlarında ilk defa kullanmıstım. 95 ile devam ettim.  Yani Windows'u gayet iyi tanıyorum. Bunca yıl sonra  son 1 senedir  Windows'u kesinlikle bilgisayarlarıma kurmamaya başladım.   Ve bunun bana göre çok mantıklı açıklamaları var. Yani olay sadece Linux yada başka işletim sistemlerine merak salmış olmak değil. Kendimce çok mantıklı temellere dayandırabileceğim  sebepler dolayısıyla windows kullanmıyorum ve asla Windows'u kurmuyorum. Geçenlerde sadece Itunes için sanal makineye kurmustum ama işim bitince resmen koşar adım kaçıyorum.

Sherlock Holmes

win kullanıcısı veya ubuntu kullanıcısı olmak tercih,
ikisinide kullanma tercihi gibi....

NightBlue

Kurulu değil ilk zamanlar kuruluydu ama artık yok , gerekte yok :)

confickerbelasi

dursun kenarda zaten kullanılmasada bir çok eşyası oluyordur insanların.

JuanCarlito

Linux tabanlı işletim sistemleri bazen tam anlamıyla istenileni karşılamadığından ya da uzun ayalar gerektiğinden ikisi kardeşçe yaşıyor.

orpi

LYS CD üzerinden soru çözüm videolarını Linux/ubuntu üzerinde gerçekleştiremediğim için kenarda windowsta duruyor. Lakin zamanımın çoğu Ubuntuda geçiyor  ;)
MÜHENDİS BEG

confickerbelasi

ubuntu ile avi video dvd yapılsaydı ubuntu ve pardus olurdu sadece.

Alman

İkisinide C'de kullanıyorum. XP 32bit,Ubuntu 12.04  :)

confickerbelasi

artik windows kullanmicam sadece pardus ve ubuntu olacak cok yakinda .