12.10 üzerinde kablosuz ağ bağlantı sorunu

Başlatan scarletbeard, 12 Aralık 2012 - 11:19:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ct

Çekirdek sürümü 3.5'den daha önceki sürümlerde sorunsuz çalışıyormuş. Üreticisi resmi olarak yayınlamamış sürücüsünü. Buna çözüm bulacaklardır. Sürücü kurmak linux'un belki de en zorlayıcı kısmı ve ilk kullanışınızda bunu yaşamanız talihsizlik. Belki sisteme biraz daha ısınmış olsaydınız daha kolay gelecekti işlemler. Wifi çok standart bir şey olduğundan sürücü desteğinde neredeyse hiç sorun çıkarmıyor diye biliyordum. Sanırım realtekin resmi olarak sürüm çıkarmaması sıkıntı olmuş.

scarletbeard

Vallahi senden cok Ben üzüldüm acikcasi Windowstan tiksiniyorum Parada yokki mac e gecelim . Ubuntu harbiden müthis görüntü hız ama kodlari ögrenmek işin içine adapte olmak zaman alacaktir. Keske olsaydi Ama işte yok. Kablodan baglanamam imkanlar el vermiyor Ben sırf ubuntu için 1 metrelik kablo alip modemi oldugu yere gidip işlemleri yapip geliyordum yine olmai yok . Cok üzüldüm samimi söyleyeyim . Belki Daha sonra tekrar döneri m Ama ilginize gercekten tesekkür ederm

ct

Rica ederim. Aynı problemi çözenler olmuştu. Vakit bulup yeniden denemek isterseniz forumdan yine destek alırsınız.

scarletbeard