Django-Host-Personal Page?

Başlatan utopyada, 26 Kasım 2012 - 14:21:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

utopyada

Django ile kendi kişisel web sitemi yapmak istiyorum. Web hosting hizmetini https://www.webfaction.com buradan almayı düşünüyorum ama atacağım adımları tam olarak bilmiyorum. Yardımcı olabilecek olan var mı?

zeusmaster

Up and Running...

utopyada

django ile ilgili dökümana değil, hosta yükleme aşamalarına ihtiyacım var.

heartsmagic

Nasıl bir barındırıcı hizmeti alacaksın? Eğer paylaşımlı bir şey olacaksa sana verilecek şey bir FTP hesabı olacaktır. O hesap üzerinden göndereceksin ne göndereceksen sunucuya. Fakat senin bu bağlantısını geçtiği yer "yeni" bir sistem falan demiş. Sana ne sağlıyorlar buna bakman gerekiyor.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

utopyada

peki hangisi daha iyi benim için. Ben öğrenmek için kurcalamak için açacağım hesap. sizin tavsiye ettiğiniz bir hosting firması var mı?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 26 Kasım 2012 - 19:57:20

bir de alan adını nerden alacağız?

heartsmagic

Barındırma hizmeti konusu çok farklı bir konu. İhtiyaçların ne kadar geniş, bütçen ne durumda, bilgin ne alemde gibi bir sürü kriter giriyor işin içine. Tavsiyeye gelirsek emin ol birçok tavsiye görebilirsin bu konuda. Yerli, yabancı paylaşımlı, vps/vds gibi. Bizim forum yerine bu konuları örneğin www.r10.net gibi daha fazla bu konuya yönelmiş ve geniş arşivi olan forumlarda araştırabilirsin.

Alan adı meselesi de aynı şekilde fakat orada durum biraz daha rahat. Zira hepi topu alan adını alacaksın. Firmanın iyi, kötü olması seni çok etkilemeyebilir ancak yine de alan adı konusunda yapacağın işlemler için güzel bir panel aranabilecek husular arasında olabilir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.