C.s 1.6 için En sağlıklı işletim Sistemi

Başlatan shey42, 24 Kasım 2012 - 02:05:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

shey42

Selamun Aleykum Arkadaşlar
konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim en uygun yer burayı gördüm
Ben sunucu kurmak istiyorum Bu işe yeni atıldım  işletim sistemleri hakkında hiçbir bilgim yok deneme amaçlı linux dan bir cs serveri kurdum hepsi okadar
Biz bir arakdaşla sunucu açmaya karar verdik Cs 1.6 mac serveri satmak istiyoruz Bu işe nereden girişim yapalım  1 tane sağlam bir *bilgisayar alarak servermi kuralım yoksa ucuz vps sitelerinden vps mi kiralayalım ?

problemim ise şudur
kiralayacağım serverde Cs 1.6 en az *bilgisayar gereksinim en iyi perfermons veya ideal perfermons sağlayan işletim sistemi hangisi olmalıdır
sunucu olarak vps mi vds mi olmalıdır

sizce aşağıdaki vps sunucu 12 kişilik bir mac serverine yeterlimidir
Sabit Disk (HDD)    10 GB
İşlemci (CPU)        500 Mhz   
RAM Bellek           256 MB:   
Aylık Trafik            50 GB:   
İşletim Sistemi    (her çeşit32x64x)

kaliteli donanımlı bir *bilgisayar ye kaç adet cs kurabiliriz veya ideali nedir nasıl bir *bilgisayar alalım

veya bu konu hakkında detaylı bir konu varsa *bağlantı verebilirsiniz.

şimdiden teşekkürler

if

@shey42, aleykümselam.

İletinizin bütününü renkli ve büyük puntolarla yazmayınız.

Soru sormadan önce forumda arama yapınız önce. Sorunuz için forumda açılmış bir kaç konu var, onları araştırın.

KemalALKIN

Valla pek alakam yok ancak ben ara sıra source sürümünü oynayan biri olarak söylemek isterim ki en az 16 ortalama 32 kişilik bir sunucu olursa daha iyi olur derim. Eğer bilginiz yoksa bu konu ile ilgili şeyleri örneğin csoyuncu . com adresine girip bilgi alma şansı yakalayabilirsiniz hatta onlar satıyorda. Bunun gibi satan kişilerden alın veya yardım isteyin derim. Burası linux ubuntu forumu yani oyun ve sunucu olarak pek uygun yer değil :). Uygun değil derken çünkü oyun windows oyunu ve oyuncular bilir derim :).
www.tckemal.ist

shey42

arkadaşım ben aradım bulamadım bu konuyla ilgili bir konu varsa siz bilgili arkadaşlar  linkini verin

sizce aşağıdaki vps sunucu 12 kişilik bir mac serverine yeterlimidir
Sabit Disk (HDD)    10 GB
İşlemci (CPU)        500 Mhz   
RAM Bellek           256 MB:   
Aylık Trafik            50 GB:   
İşletim Sistemi    (her çeşit32x64x)

KemalALKIN

shey42

İletimi okuduysanız server içinde yorumum var tam sorduğunuz yeter mi kısmı için.
www.tckemal.ist

heartsmagic

Senin derdin sunucudan ziyade muhtemelen bant genişliği olur. Aylık trafik ne kadar oynanacağına göre değişir fakat anlık bant genişliği ne kadar sunucu için? CS ne kadar gerektiriyormuş diye bakar, bunu 12 ile çarpar sonra kendi bant genişliğine göre yorumlarsın.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

udigr

CS 1.6 wall hack kullanmayı başaramadım. Wine çalıştırmadı. Başka bir yöntemi var mıdır?

ct

Alıntı yapılan: udigr - 04 Şubat 2013 - 18:26:45
CS 1.6 wall hack kullanmayı başaramadım. Wine çalıştırmadı. Başka bir yöntemi var mıdır?

Sunucudaki whciyi bulduk :( Hata veriyor mu çalıştırınca? Buraya geçebilir misiniz?