Başlangıç Diski Oluşturma Sorunu!

Başlatan 007ivedik, 15 Kasım 2012 - 21:44:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

007ivedik

Merhaba arkadaşlar, Kubuntu 12.10'u yeni kurdum ve başlangıç diski oluşturmak istiyorum fakat kardeşimin bilgisayrından usb ile aldığım iso kalıbını belgelerime kopayalıyorum, startup disk creator'ü açıyorum fakat iso dosyasını göremiyorum.Belgelerimi açtığım zaman orada da iso kalıbı gözükmüyor. Pc'ye restart atıyorum tekrar görünür hale geliyor ve sürekli olarak bu şekilde devam ediyor. Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Not: Forumda arama yapılmış ve bir çözüme ulaşılamamıştır, son çare olarak buraya konu açılmıştır.Herkese iyi forumlar.

if

@007ivedik, kardeşinizin bilgisayarında bulunan kalıbı (.iso) parmak bellek (usb) ile kendi bilgisayarınıza kopyaladınız fakat Başlangıç Diski Oluşturucusu görmüyor bu kalıbı, öyle mi? Hatta Başlangıç Diski Oluştur uygulamaısnı açtıktan sonra kalıbı kopyaladığınız yeri açtığınızda kalıb dosya yöneticisinde de görünmüyor.

ls -l ~/Belgeler çıktısını alabilir miyim?

007ivedik

maalesef artık gerek kalmadı. çünkü bilgisayara kopyaladığım hiçbir şeyi görmediği için windows yüklemek zorunda kaldım. konu kilitlenebilir. iyi forumlar.
Alıntı yapılan: if - 16 Kasım 2012 - 09:20:27
@007ivedik, kardeşinizin bilgisayarında bulunan kalıbı (.iso) parmak bellek (usb) ile kendi bilgisayarınıza kopyaladınız fakat Başlangıç Diski Oluşturucusu görmüyor bu kalıbı, öyle mi? Hatta Başlangıç Diski Oluştur uygulamaısnı açtıktan sonra kalıbı kopyaladığınız yeri açtığınızda kalıb dosya yöneticisinde de görünmüyor.

ls -l ~/Belgeler çıktısını alabilir miyim?