team developer ve ibm db2

Başlatan necronomicon, 01 Nisan 2008 - 13:32:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

necronomicon

merhaba ben bu sisteme
team developer gupta eski adı "centura" kurup çalıştırmak istiyorum ve
database olarak ibm db2 kullanıyorum , ibm in kendi sayfasından linux için paketini indiriyorum kurmaya çalışırken 
login root command vs vs diye bir mesaj veriyor. kullanıcı gruplarını yonetten kullanıcının özelliklerine bakıyorum root kullanıcısı
ama olmuyor....

hasansahin

Kurmaya çalıştığınız program hakkında en ufak bir fikrim yok ama mademki IBM destekli bir yazılım, installation manual varsa birde onlara bakmak lazım...
İngilizce sorununuz varsa o konuda da destek verebiliriz.
Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.
Albert Einstein.

necronomicon

ilginiz için teşekkür ederim team developer ı wine programıyla çözümledim ama db2 halletmem kaldı bir de onu wine ile çözümleyeyim

muhendis

merhaba ben centura team developer biliyorum sorun olursa gorusebiliriz muhendis_01@hotmail.com

matafleur

Alıntı yapılan: necronomicon - 01 Nisan 2008 - 13:32:26
merhaba ben bu sisteme
team developer gupta eski adı "centura" kurup çalıştırmak istiyorum ve
database olarak ibm db2 kullanıyorum , ibm in kendi sayfasından linux için paketini indiriyorum kurmaya çalışırken 
login root command vs vs diye bir mesaj veriyor. kullanıcı gruplarını yonetten kullanıcının özelliklerine bakıyorum root kullanıcısı
ama olmuyor....

Ibm e mail atsana.Geri dönerler muhtemelen.Bildiğim kadarıyla oldukça ilgililer.

necronomicon

@muhendis seni msn adresime ekledim

konuyu ibm soyledim başka 9.1.4a surumunda sıkıntı olabilir vs vs
tekrar deneyeceğim fakat wine ile oluyor :(
asıl amacım ubuntuda olsaydı bu işim  windowsları atacaktım nedeni ise kullandığım centura team developer 1.5 versionlu olması windows xp deki usb aygıtlarını tanıyamaması hoş bunu bir şekilde çözümledim fakat lpt yazılarında sıkıntı çıktı team developer 5.1 versiyonu çıkıt fakat onu almak baya pahalı. 1.5 ile unubuntu  ortamında wine ile centurayı çalıştırmak database clienti olarak db2 kurmak denemeye devam ediyorum...