Linux Alemi Açıldı!

Başlatan ismailx, 12 Kasım 2012 - 14:49:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailx

Alıntı yapılan: burk - 28 Kasım 2012 - 18:47:23
Alıntı YapSite daha çok yeni olduğu için henüz bir şeyler rayına oturmadı.

Bir şeyler yerine oturduktan sonra spam tarzı reklam yönteminiz belki birazcık daha anlamlı olurdu.
Siz öyle görmek istediniz ve öyle gördünüz; fikir danışmayı reklam olarak algıladınız. Fikir danışmak için buraya mutlaka yazmak zorundayız, buna reklam da diyebilirsiniz, fikir danışmak ta... Madem böyle yanlış anlaşılıyor bu site ile ilgili konuyu komple kaldırırsanız sevinirim bir daha da gündeme getirmem. Yine de  her şey için teşekkür ederim.

burk

Alıntı yapılan: ismailx - 19 Kasım 2012 - 22:43:30
www.linuxalemi.com artık %100 Türkçedir. Bununla beraber yeni içerikler ve yeni dizayn çalışmaları başlatılmıştır. Güle güle yararlanın!.. Teşekkürler!..

Alıntı yapılan: ismailx - 16 Kasım 2012 - 14:29:50
Arkadaşlar; www.linuxalemi.com sitesi  %50 düzgün türkçeye kavuşturuldu. Geriye kalan sayfalar da bir kaç gün içinde düzgün bir türkçeye kavuşacaktır ve en yakın zamanda %100 Türkçe olarak sitemizden faydalanabilirsiniz. Eleştiri ve önerilerinizi bekliyoruz. Teşekkür ederiz!..

Alıntı yapılan: ismailx - 14 Kasım 2012 - 02:32:55
www.linuxalemi.com

Alıntı yapılan: ismailx - 25 Kasım 2012 - 18:54:07
www.linuxalemi.com yeni dizayn (mobil uyumlu) ile karşınızda... Bundan sonraki çalışmalar içerik zenginleştimeye yönelik olacaktır...  Güle güle faydalanınız  :)

Bunlar reklam iletileridir. Kurallara uyduğunuz sürece konuyu kaldırmak için bir sebebi olmaz ancak daha bir şeylerin yerine oturmadığı bir site için çok ve boş reklam yapıyorsunuz. Hani belki biçim olarak konu kurallara aykırı değil ancak içerik olarak bomboş bir konu sizin konunuz.

Ortada fol yok yumurta yok mobil uyumlu dizayndan bahsediyorsunuz... Kaldı ki tüm bu reklam iletilerinizin yanı sıra fikir sorma bahanesiyle reklam yaptığınız iletinizde de niyetinizi anlıyoruz. İnsanlar düşündüğünüz kadar saf değil.

Kısacası, konu burada durabilir, kaldırılması gereken şartlar oluşursa merak etmeyin sizin düşünmenize gerek kalmaz, biz gerekeni yaparız. Ancak şu içerik ve formatta devam edecekseniz de bence bir daha düşünün, cidden anlamsız bir konuya cevap yazmış oluyoruz.

Kolay gelsin.

ismailx

Belki haklı olabilirsiniz fakat bu uyarıyı bana bir mesaj yolu ile yapıp beni ikaz edebilirdiniz. Bende sizin tabirinizle bu boş ve saçma mesajları foruma asmamış olurdum. Lütfen bu konuyu komple kaldırın. İçi boş ve saçma bir sitenin burada reklamının yapılmasını istemiyorum. Teşekkür ederim.

burk

Alıntı YapBelki haklı olabilirsiniz fakat bu uyarıyı bana bir mesaj yolu ile yapıp beni ikaz edebilirdiniz.
Sebep?

Alıntı YapBende sizin tabirinizle bu boş ve saçma mesajları foruma asmamış olurdum.
Sözümü çarpıtmayın, bu konudaki iletilerimin hiçbirinde saçma kelimesi geçmedi.

Alıntı YapLütfen bu konuyu komple kaldırın.
Yukarıda belirttiğim gibi, kural dışına çıkmış bir konu değil, bu yüzden bu hali ile burada durmasının bir sakıncası yok.

ismailx

Peki üstat yinede uyarın için teşekkür ederim bir daha ki sefere dikkat ederim.

burk

autos38

Linuxçulara hayırlı olsun.

gamelear

ellerinize sağlık gerçekten.

Bipolar_Disorder

Tebrikler 5 senelik konuyu hortlatmıssınız.  :)

Barlow

Alıntı yapılan: gamelear - 22 Nisan 2017 - 19:25:58
ellerinize sağlık gerçekten.

Konu ve site eski. Ayrıca siteye erişim olmuyor. :)
Eğer sen, başkalarından kendine saygı beklersen bu onlar için büyük bir şeydir. Sadece kendine saygı duyabilirsen diğerleri de sana saygı duymaya mecbur kalır.

-Dostoyevski-

Bipolar_Disorder

Arkadaş bence mesaj sayısı kasmaya calısıyor, bir konu daha hortlatmışta  :D

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=36611.msg623567;topicseen#msg623567

Barlow

Alıntı yapılan: slackware - 22 Nisan 2017 - 19:37:36
Arkadaş bence mesaj sayısı kasmaya calısıyor, bir konu daha hortlatmışta  :D

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=36611.msg623567;topicseen#msg623567

Benim saydığım 3 oldu. Ayrıca güncel bir konuya da "teşekkür etmiş" :)
Eğer sen, başkalarından kendine saygı beklersen bu onlar için büyük bir şeydir. Sadece kendine saygı duyabilirsen diğerleri de sana saygı duymaya mecbur kalır.

-Dostoyevski-

ata1

if

Böyle bir durum olduğunda sorunu bize haber etmeniz yeterli. Ayrıca bir de yapılanın yanlış olduğunu ifade eden bir ileti atılabilir. Üzerine yazılan iletiler pek uygun olmuyor:)

gamelear

birileri benden bahsediyor gibi nse doğru yere yazdım sanırım bu sefer :D