emerald tema

Başlatan Aloha, 09 Ekim 2012 - 23:08:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aloha

Merhaba
http://lgsalvati.deviantart.com/art/Full-flat-2-gtk-theme-257664411 Bu temayı kurmak istiyorum yanlız kuramıyorum . emerald ve compizi kurdum bilgisayara.
Emerald da import kısmında tema seçilmiyor.

guopx

Emerald teması değil ki bu gtk2 teması :)
İndirdiğin tema dosyasını /usr/share/themes dizini içine attıktan sonra myunity veya ubuntu tweak ile temanı seçip kullanabilirsin
Sevdiklerine sevdiğini söyle çok geç olmadan.

Aloha

Teşekkür ederim birde emerald ı ve compizi nasıl kaldırıcam ? anlatım varmı ubuntuda yeniyimde :/

heartsmagic

Ubuntu'nun hangi sürümünü kullanıyorsun? Hangi masaüstünü tercih ediyorsun? Emrald'ı nasıl kurdun?

Eğer Unity3B kullanacaksan Compiz'i kaldırma şansın yok. Eğer diğerlerini kullanacaksan olabilir. Daha güzel ve detaylı cevap almak için daha detaylı bilgi ver lütfen bizlere.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Aloha

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=34338.0
burdaki anlatımla kurdum. ve ayarlarla oynarken masaüstümde üst menü ve sol menü gitti.
Ubuntu Desktop 12.04 LTS kullanıyorum. Compizle oynarken sol ve üst menü gitti. sanırım kaldırmışım tekrardan kurdum ama geri gelmedi

guopx

Herhangi bir paket kaldırdın mı sistemden? eğer kaldırdıysan sudo apt-get install ubuntu-desktop yap eksik paketler yüklenir
Yok kaldırmadıysan compizconfig settings manager'i aç gnome compability ve ubuntu unity plugin yanında tik yoksa tik koy (ubuntu unity plugin'in içine girip oradan tik koymalısın)
Sevdiklerine sevdiğini söyle çok geç olmadan.

heartsmagic

Diğer sorunun çözümünü @guopx tarif etmiş. Emerald'ı o başlıktaki gibi kurduysan doğrudan kaldıramazsın zira orada paket kurulumu değil derleme yapılıyor. Bakmak lazım neyi nereye kopyalıyor diye. Fakat kullanmayacaksan sistemde durması bir zarar vermez sana.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

By_Thl33

tamam şuanda ubuntum ilk günkü gibi oldu * her şey düzeldi. yanlız
Görünümü böyle ayarlamak istiyorum. Onun için kurdum o programıda. böyle olması için ne yapmam gerek ?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 10 Ekim 2012 - 02:23:49

Bu resimdeki tarz bişey nasıl yapabilirim ?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 10 Ekim 2012 - 08:44:51

Konu çözüldü