küp tam ekran olarak dönüyor küçültemiyorum

Başlatan kenanyaşa, 23 Eylül 2012 - 10:58:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kenanyaşa

arkadaşlar ubuntu 12.04 lts kullanıyorun bu işte yeniyim compiz kurdum küp oluşturdum fakat küp dönmesine rağmen tam ekran olarak geri geliyor yani küp tam ekran olarak  dönüyor ccs den compiz ayarları inceledim fakat küpü nasıl küçülteceğimi bulamadım lütfen yardım ederseniz sevinirim

hitokiri

Öncelikli olarak forumda arama kullanmakta sorunları çözmek için daha hızlı bir yöntem ve forumun benzer başlıklardan oluşan konularının olmamasını sağlayabilir.
Yanisi bağlantıyı incelemekte yarar var. XD
Eğer takıldığın bir yer olursa önce arama , yine olmaz  ise birazcık detaylı sorun belirtimi. XD
Kolay gelsin...

Birde başlıklarda "lütfen yardım" ,"acil" falan zinhar haz etmeyiz böyle şeylerden forum olarak, daha anlamlı ve soruna işaret eden özlü başlıklar daha çabuk yardım gelmesini sağlayabilir.XD

kenanyaşa

arkadaşalar yapmış olduğum küp masa üstünü tamamıyle ekranımı kaplamış ctrl+alt+sağ tuşa basıl çeviriyorum fakat masaüstü komple dönüyor yani diğer küp görüntüleri gibi masaüstünde ufak bir şekilde gösterimde değil config ayarlarında araştırdım bulamadım ve forumdada sadece bu konuyla ilgili sadece bir bölüm var oda cevap yazılmamış geçilmiş

heartsmagic

@kenanyaşa, tavsiyelere uyarsan seviniriz. İlk iletindeki "lütfen yardım" ifadesini kaldırdım. Ayrıca Türkçe konusunda da biraz özen bekliyoruz senden, en azından noktalama işaretleri, cümle başlangıçları ve bitişleri olsun.

Son yazdığından ben yine sorununu anlamadım. @hitokiri'nin verdiği bağlantı işe yaramadı mı?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.